Rüzgar sesi

almera

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her arabada var ama kimi 90 km/h de kimi 140-150 km/h de ses alıyor. Kadjarında aynaları normalden büyük tabii ki ses yapacak ancak rakiplerinden daha düşük hızlarda duyulduğu yazılıyor testlerde.

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 6000 kmde 1.2 benzinli aracımda 100 km sonrası rüzgar sesi problemim var.Belki ben hassasım ama aynı problemi yaşayan ve rüzgar sesi kaynağını bulan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.Çünkü ben kaynağı hakkında bir yer bulamadım.teşekkürler.

Benim aracımda'da yazın farkettim 120 Km'de yapıyordu.Sürücü kelebek camı fitiline basınca ses gidiyordu.Servise götürdüm .Servis bu konunun çözüldüğünü gerekli parçaları kullanarak sürücü camından şikayetçi olmama rağmen iki tarafada işlem yapılmış.Şu an ses yok.

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımda'da yazın farkettim 120 Km'de yapıyordu.Sürücü kelebek camı fitiline basınca ses gidiyordu.Servise götürdüm .Servis bu konunun çözüldüğünü gerekli parçaları kullanarak sürücü camından şikayetçi olmama rağmen iki tarafada işlem yapılmış.Şu an ses yok.

hangi servise gittiniz acaba ?

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya arkadaslar sizin onceki araclariniz neydi ? Bu ruzgar sesi gayet normal bisey degilmi ?

önce ki aracım honda jazz'dı onda anca 150 km den sonra başlıyordu rüzgar sesi ki jazz sınıfına göre yüksek bi araçtır.
normal tabi ki ama 100 km de aynanın yada camdan bariz aralıkmış gibi ses gelmesi anormal geliyor bana.

naciköksal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne kısa mesafelerde ne yuksek hızda rüzgar sesi yok sadece dışta aynaya çarpan rüzgar dışındaaa