Saat ayarlama?

haydarsahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Km sayacındaki düğmeden diye biliyorum ama.. 2008 Symbollerde ölüm valla, direksiyondan teyp kumandasının üzerindeki düğmelerden ayarlanıyor. Canım çıkmıştı bulana kadar :sinirli

bende de 2008 symbol var ve halen ayarlayamadım direksiyon üstündeki kumandadan nasıl ayarlanıyor anlatabilirmisin kısaca. teşekkürler.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
arabanızın kullanım kılavuz kıtapçığına bakınız, aynı aracın başkasından-servısten kıtapçık veya yardım talebı yapınız... :cool:

haydarsahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabanızın kullanım kılavuz kıtapçığına bakınız, aynı aracın başkasından-servısten kıtapçık veya yardım talebı yapınız... :cool:

kullanım kılavuzu var ama ne yaptıysam olmadı :D direksiyon üstündeki kumandadan ayarlandığını yeni duydum utku arkadaşımız yardımcı olursa iyi olur aynı araçtan onda da varmış :)

serci07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla dün km sıfırlayayım dedim. Saati kurcalamışım. sadee daika yeri ayarlanıyor km saatinin üstündeki düğmeden. Akşam kumandadan bi deneyeyeyim bakalım.

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kullanım kılavuzu var ama ne yaptıysam olmadı :D direksiyon üstündeki kumandadan ayarlandığını yeni duydum utku arkadaşımız yardımcı olursa iyi olur aynı araçtan onda da varmış :)
Boşuna kitapçıkta arama kardeşim, yok çünkü:) Aracını stop ettikten sonra teyp kapalı konumdayken (Akşam yapacaksan parkları açabilirsin) Direksiyondan kumanda kolunun üstündeki düğmelerden yanılmıyorsam sağdakiydi, basılı tutacaksın. Zaten sinyal sesini duyarsın. Sonra da kanal arama silindiri ile saati ayarlayacaksın. Düğmeye bir daha kısa basarsan bu sefer de dakikayı silindirle ayarlayıp bir kez daha düğmeye kısa basacaksın. İşlem tamam:eyv

haydarsahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boşuna kitapçıkta arama kardeşim, yok çünkü:) Aracını stop ettikten sonra teyp kapalı konumdayken (Akşam yapacaksan parkları açabilirsin) Direksiyondan kumanda kolunun üstündeki düğmelerden yanılmıyorsam sağdakiydi, basılı tutacaksın. Zaten sinyal sesini duyarsın. Sonra da kanal arama silindiri ile saati ayarlayacaksın. Düğmeye bir daha kısa basarsan bu sefer de dakikayı silindirle ayarlayıp bir kez daha düğmeye kısa basacaksın. İşlem tamam:eyv
çok teşekkürler akşam deneyeceğim.

haydarsahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğiniz gibi ayarladım. ama silindirle değil direksiyondaki ses açıp kapama tuşundan rakamlar arttırılıp azaltılıyor. çok teşekkürler... :)

edit:eksik kelime

Son düzenleme:

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Devir saati olmayan clio symbollerde dijital saat nasıl ayarlanır hiç yapan varmı? internette bulduğum birkaç yolu denedim olmadı?

Dümeye Bastıktan Sonra Sağa Çevirerek Ayarlama Yapılıyor Abiciğim

atak35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç çalışmıyorken teyp kumandasının üzerinde bulunan iki düğmeden sol tarafta olana 5 saniye kadar basın yanıp sönmeye başlayacak ayarlayınca bir daha basın dakika ya gecer bir daha basınca ayar konumundan çıkar.