Sabah ilk çalışmada düşük rölanti / Megane 2 1.6

Karaoqlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boğaz kelebeğini sökerekmi temizlediler ? ben kendim sökmeden temizlemek istiyorum sensör ayarı kaçarsa kendim kalibre edemem , gerçi videoda sökmeden olmaz demişler ama denemek istiyorum.Boğaz kelebeği bence en güçlü ihtimal ayar kaçmış olabilir kelebek sensörünü temizleyip deneyebilirsiniz ama arıza ondan değilse ayarı bozmakta risk.
2. sensörümüz Araçlardaki Krank sensörü bu kelebek sensörü değil 2 sensör ayrı iş yapıyor , anladığım kadarı ile devir sayıcı namur sensör biz işyerinde kayış değişimlerinde bunlarla uğraşıyoruz ama altını çizeyim bizim sensörler kayış tahrikli metal sayıcılı Megane 2 nasıl araştırmak lazım pozisyonu kaydıysa devri yanlış görür/okur ateşlemeyi bu olumsuz etkileyecektir.
Net birşey söylemek mümkün değil ama bir ihtimal , tekrar geçmiş olsun.
Evet sökerek temizlediler .

MX4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karaoqlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar akünün eksi kutup başını söküp beyni bir resetlemeyi düşünüyorum . Herhangi bir problem çıkmaz heralde ne dersiniz problem belki çözülür sadece eksi kutup başını sökeceğim.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar akünün eksi kutup başını söküp beyni bir resetlemeyi düşünüyorum . Herhangi bir problem çıkmaz heralde ne dersiniz problem belki çözülür sadece eksi kutup başını sökeceğim.
Hiç bişey olmaz