Sağ ayna kapağı temini

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Geçen gün Dalgınlıktan sağ aynamın kapağımı kaptırdım ve parçalandı. Bunu temin etmeye çalışıyorum şuanda. 1 yerden aldım saçma sapan birşey gönderdiler isteğimle hiç alakası olmayan bir parça

Aracım: 2015 Fluence Icon (katlanır ayna)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Geçen gün Dalgınlıktan sağ aynamın kapağımı kaptırdım ve parçalandı. Bunu temin etmeye çalışıyorum şuanda. 1 yerden aldım saçma sapan birşey gönderdiler isteğimle hiç alakası olmayan bir parça

Aracım: 2015 Fluence Icon (katlanır ayna)

Fiyatini hatirlamiyorum ama serviste degistirdim ben de. Siyah renk geliyor parca serviste boyaniyor ama boyanan kapaktaki boya atiyor bilginize.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burak.yurttass

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıkma bulmaya çalışın ankarada iseniz yıldız sanayide istediğiniz kadar bulursunuz

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyatini hatirlamiyorum ama serviste degistirdim ben de. Siyah renk geliyor parca serviste boyaniyor ama boyanan kapaktaki boya atiyor bilginize.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam neden boya atıyor? tekrar servise gidip göstermediniz mi? onları hatası ya sonuçta.

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
i

Hocam neden boya atıyor? tekrar servise gidip göstermediniz mi? onları hatası ya sonuçta.

zımpara sonra pasta atmazlarsa atar boya..
kolaya kaçıp boyayı püskürtmüşler...o da maksimum 1 sene de atar..

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

anladım birşey daha öğrenmiş oldum. Teşekkürler.

Neyse ki sahibinden de bi arkadaş satıyormuş. Hem de fabrikadan orijinal ürün ondan temin ettim ve geldi. Çok dürüstçe ve düzgün bir alışveriş oldu ikimiz için de.

linki hala silmediyse : o da aşağıda. Aradığım ürün yukarıdaki resimdeki gibiydi ve öyle de geldi

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...ag-ayna-kapak-plussinyal-ledi-524195644/detay

Fatih ÖZER

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Parçayı sipariş verirken boyanacak parça olarak istenirse boyanabilir özellikte astarlı kapak gelir. Boyasız model seçilirse siyah tabii desenli kapak gelir. Ona dikkat etmek gerekiyor. Astarlı boyanabilir kapak boyandığında boya atması gibi sorunla yaşanmıyor.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parçayı sipariş verirken boyanacak parça olarak istenirse boyanabilir özellikte astarlı kapak gelir. Boyasız model seçilirse siyah tabii desenli kapak gelir. Ona dikkat etmek gerekiyor. Astarlı boyanabilir kapak boyandığında boya atması gibi sorunla yaşanmıyor.

pasta demişim...astar....
atsaymış yetkili servis astarını....yetkili servisten bahsediyoruz , tünel altında çekiçle iş yapan sanayiden değil ))