Sağ ön kapı dışarıdan bazen açılmıyor.

mpfener

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi akşamlar arabamın 15 gündür ara sıra sağ ön kapısı dışarıdan açılmıyor. Kilit dilinide yağladım sıkıntı hala devam ediyor. içeriden açılmasında bir problem yok. Acaba kilit motorundan mıdır? yardımcı olursanız sevinirim..hımm

MertTuran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde aynı problem sol arka kapıda var kilitci söküp bakmam lazım büyük ihtimalle motordandır dedi vaktim yoktu söktüremedim, hatta kapıya dışarıdan hafif bir darbe ile vurunca sorun o an için düzeliyor

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kilit değisecek. Aynı problemi yasadim

beyto52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorun bende de var sag on ve sol on kapılar bazen dısardan acılmıyor sonradan kendılıgınden duzelıyor...

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön kapı sorunu bende de baş gösterdi arkadaşlar. Bu sorunu çözen arkadaşlar anlatırlarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

murat r9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar benimde sag kapi kapali olmasina ragmen hep acik gosteriyor bazen kafasina gore kapali duruma geciyor bugun kapi kilidini aldim kismetse yarin degistircem servis baya fiyat vekti 500 kadar bende parcanin orjinalini buldum140 tlye aldim sorun cozebilirsem fotolari paylasirim

murat r9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bide kapi acik gosterdiginden kitlenmiyor ve elektrigi kesmiyordu bende kapi soketini komple cikardim simdilik kapilar kitleniyor sah kapi haric tabi onuda duvara sifir yanasarak hallettim 😆😆 simdilik