Sağ ön koltuğa 1 litre süt döküldü

kutlu_yurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 2 gün oldu ve fena koku yapıyor çözümü olan var mı acaba ?
icon turbo 09 s&s

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hâli yıkama makinasıyla yıkayıp çektirmek sürekli.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maninwar ın dediği gibi koltuğa dökülen sütün en iyi ilacı halı yıkama makinasıdır. Döşeme olsa işiniz basit ama koltukta malesef kolay olmuyor. Benim ekstradan söyleyeceğim halı yıkama makinasının suyuna bir miktar elma sirkesi koymanız. Ana bileşeni asetik asit olduğu için birçok bakteriyi ve mikrobu öldürür. Koku azalır. Gerekli temizlik işlemini yaptıktan sonrada süt dökülen bölgeye karbonat dökün ertesi gün süpürge ile çektirin. 1-2 sefer sonra koku kalmaz.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar demiş zaten hiç olmadı döşeme sökülüp yıkanır altı köpük sünger zaten ona işlemez

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum moralini bozmak istemem ama ne yaparsan yap o pis koku yıllarca alttan alttan gelecek. Bir çok insanın söylediği bi laf var bu konuyla ilgili, “süt döküldüyse direk arabayı sat”.. Malesef giderilmesi zor bir koku.. Geçmiş olsun..

TAYF

Tayfun DİLMEN, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya arabayı sat yada yeni koltuk al

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Googlea , Süt Kokusu Araç Koku Giderici yaz bununla ilgili 2,3 tane markanın spreyleri var sirkeden kahveden bilmem neyden iyidir al bi dene 20 30 tl bişey denemeye değer herşeyi sürme koltuğa bu seferde o sürdüğün şeyleri çıkarmak için uğraşırsın

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya arabayı satacaksınız. Yada koltuk komple değişecek. Tercih sizin. Hiç-bir işlemle o koku gitmez. 1 hafta gider sonra yine gelir. Yıllarca kalır.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kutlu_yurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler değerli yorumlarınız için..bugün reno mais e gittim zaten servis saati de gelmişti dediğiniz gibi tek çare olarak koltuk yıkanıp geçene kadar vakumlanacak dendi gerekirse geçene kadar aynı ücretin içinde işlemi tekrar edecekler baya bir indirim yapıp iyi de fiyat verdiler,,bugün oğlen bıraktım yarın oğlene kadar kalacak araç..yeni olduğu için satmayı aklıma bile getirmedim açıkçası daha dün 1 yılını doldurdu..bekleyip göreceğiz sonuçları paylaşırım burdan..

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler değerli yorumlarınız için..bugün reno mais e gittim zaten servis saati de gelmişti dediğiniz gibi tek çare olarak koltuk yıkanıp geçene kadar vakumlanacak dendi gerekirse geçene kadar aynı ücretin içinde işlemi tekrar edecekler baya bir indirim yapıp iyi de fiyat verdiler,,bugün oğlen bıraktım yarın oğlene kadar kalacak araç..yeni olduğu için satmayı aklıma bile getirmedim açıkçası daha dün 1 yılını doldurdu..bekleyip göreceğiz sonuçları paylaşırım burdan..
Geçmiş olsun