Sağ önden gelen ses

LIGHTNING

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhabalar,

Aracım 2011 extreme edc, araçta daha önce olmayan (20 gün önce km bakımı yapıldı) sağ ön taraf polen filtresinin olduğu yerden torpido civarından hızlı sağ sol yapınca veya aşağı yukarı kasislerde lak lak bir ses gelmeye başladı, torpidoyu boşalttım bir şey yok, torpido açıkken ses daha da artıyor gibi, sizce nereden geliyor olabilir.

Saygılarımla,

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhabalar,

Aracım 2011 extreme edc, araçta daha önce olmayan (20 gün önce km bakımı yapıldı) sağ ön taraf polen filtresinin olduğu yerden torpido civarından hızlı sağ sol yapınca veya aşağı yukarı kasislerde lak lak bir ses gelmeye başladı, torpidoyu boşalttım bir şey yok, torpido açıkken ses daha da artıyor gibi, sizce nereden geliyor olabilir.

Saygılarımla,

Buradan tahmin etmek biraz zor plastik aksam ile de alakalı olabilir on takım ile de alakalı olabilir. Bakımı yaptırdığınız yere gösterim test sürüsü yapsınlar daha rahat anlaşılır arıza. Geçenlerde ben de torpidoyu sokturmustum ama takan usta oturtamamis yerine bir sürü ses geliyordu. Bir tırnak oturmamış sadece. Tırnak yerine oturumda ses kısmen düzeldi. Işlem basit bir şey de olabilir ağır bir şey de olabilir. Ustanıza gostermenizde fayda var.

ismailuygun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben teknik personel değilim fakat fluance kullanıcıyım bahsettiğiniz sese benzer benimde şikayetim vardı serviste sağ ve sol askı rotlarını değiştirdim düzeldi, Bilgilerinize

LIGHTNING

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben teknik personel değilim fakat fluance kullanıcıyım bahsettiğiniz sese benzer benimde şikayetim vardı serviste sağ ve sol askı rotlarını değiştirdim düzeldi, Bilgilerinize
Teşekkürler, ama ses içerden geliyor, araç sabitken ses yok, serbest hareket eden bir şey var gibi polen filtresinin olduğu yer civarında

LIGHTNING

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu gün sesin geldiği polen filtresi bölgesine baktım ses fotoğrafta yer alan beyaz parçadan geliyor, bu parça nedir?

gqXNbR.jpg

acarcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu gün sesin geldiği polen filtresi bölgesine baktım ses fotoğrafta yer alan beyaz parçadan geliyor, bu parça nedir?

gqXNbR.jpg
Tekrar konuyu hortlattım ama bende de polen filtre değişim sonrası ilk kalkışta torpito tarafından ses geliyor. Siz sorunu çözebildiniz mi?

ihd21

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendeki klima paneli manuel yani dijital gostergeli degil.gosterdigin beyaz parca muhtemelen havanın gideceg yeri belirliyor.

Zafer09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

gqXNbR.jpg
Dijital klimanın kapakları acan motorlu parcaları onlar havayı yonlendirir buyuk ihtimal kırıldı devamlı biryeri acmaya calısıyo acamıyo atladıkca baglanti yerinden ses yapiyordur

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi