Sağanak Yağış !!!

Görkem

Bilgi Girilmemiş
şanslı mıyım neyim, tatil öncesi temiz bırakayım demiştim kısa da olsa yağıp gıcı gıcır yapmıştı yani su lekesi anca, geldim 10 günde toz olmuş tabii ama sağanak uyarı var yıkamaya götürsem bu kadar su geçmezdi üzerinden, parlıyor valla kereta aşağıda:D

şimdii 2 yıkama 13X2=26 tl , e benzin olarak da 1 lt falan harcardım hehe 30 tl kardayım, şimdi buna 6,5 lt benzin alırım ben hehe
hehe
Bayanlar hep ince hesaplar yaparlar hehe

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
şanslı mıyım neyim, tatil öncesi temiz bırakayım demiştim kısa da olsa yağıp gıcı gıcır yapmıştı yani su lekesi anca, geldim 10 günde toz olmuş tabii ama sağanak uyarı var yıkamaya götürsem bu kadar su geçmezdi üzerinden, parlıyor valla kereta aşağıda:D

şimdii 2 yıkama 13X2=26 tl , e benzin olarak da 1 lt falan harcardım hehe 30 tl kardayım, şimdi buna 6,5 lt benzin alırım ben hehe
hehe

Neyseki Hindistan'da filan yaşamıyor sayın üyemiz:aytuğDüşünsenize muson yağmurları aylarca hiç durmadan yağacak artık onun hesapları nasıl olurdu kimbilirhehe

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​O zaman filler yıkardı arabayı kıhkıh

Olurmu yaw Görkem Fil'de bi maliyet:aytuğ

1298835256_araba_yikamak.jpg

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Neyseki Hindistan'da filan yaşamıyor sayın üyemiz:aytuğDüşünsenize muson yağmurları aylarca hiç durmadan yağacak artık onun hesapları nasıl olurdu kimbilirhehe

bu hesabı eksik yapmışım şimdi aklıma geldi, benim bir gidiş gelişim 1 lt benzin eder yıkamaya yani 7,5 lt benzin kardayım:halay ah ah öyle yağmur olsa yıkamadan karla neler alırdım hehe
​O zaman filler yıkardı arabayı kıhkıh

hehehehe
Olurmu yaw Görkem Fil'de bi maliyet:aytuğ

1298835256_araba_yikamak.jpg

​File yem parası yeter :eyv

ne parası yahu, örtmen maaşıyla, salardım ormana doysun gelsin koca kulaklar :D