Sakarya üniversitesi diploma alma adi altinda gizli test !! F kangoo gerçekleri :)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlla Kangoo Aldıracaksınız Millete Abiler Yapmayın Böyle Şeyler Kangoo'nun İkinci El Piyasası Tavan Yapacak Sonra hihi
Mekan - Resimler Çok Güzel '' FK '' Kangoo Kokluyor Maşallah, Türbe Kapalı İken Bile İş Yapıyor :eyv

Türbe her daim ibadete açık ;) Kangoo candır kardeşim, alana neden aldın demeyiz ;)

Sent from my çokacaipbiAndroidcihaz

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlla Kangoo Aldıracaksınız Millete Abiler Yapmayın Böyle Şeyler Kangoo'nun İkinci El Piyasası Tavan Yapacak Sonra hihiMekan - Resimler Çok Güzel '' FK '' Kangoo Kokluyor Maşallah, Türbe Kapalı İken Bile İş Yapıyor :eyv
Eyvallah kardeşim, tavsiye ederim o kesin. Ancak bir araca bakarım az yakan, bir de bakarım ona az yaktırana demiş KaRaHaN diye bir düşünür :)
bakalım benim Bursa yolculuğu nasıl geçecek :)
Verdiğin bilgiler ile eğlenceli olacak o belli jeday'ın 4.2 lt ile çıtayı koydu sende iyi bir padovan olup 5.0 lt yapmalısın artık :)

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, ben bu kadar kasamam ya..:)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tercih kardeşim ama 90 km 100 km yeri geldi 130 km de yaptım sanmayın 60 la 70 le gittim :)

valla bi bana 70le gidiyorum dedin, o kadar bastığım halde yetişemedim sana hehe

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Varsın 20 TL fazla yaksın sıkıntıya gelemem 130 140 tan aşağısı uzun yolda sıkıntı bana..:)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Varsın 20 TL fazla yaksın sıkıntıya gelemem 130 140 tan aşağısı uzun yolda sıkıntı bana..:)
,,

Genç kardeşim sanırım konuyu yanlış yerden değerlendiriyorsun onuda 20 TL lik 20 yaşına veriyorum :)

valla bi bana 70le gidiyorum dedin, o kadar bastığım halde yetişemedim sana hehe

Vahapcım köprü trafiğinden doğru 100 le çıktım sana inandırıcı geliyor mu !! :) o süratler sadece şehirdışı

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vahapcım köprü trafiğinden doğru 100 le çıktım sana inandırıcı geliyor mu !! :) o süratler sadece şehirdışı

ben 6.5 ortalamayı 8.1'e çıkartacak kadar bastım da o trafik işte... o trafik...

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
,,

Genç kardeşim sanırım konuyu yanlış yerden değerlendiriyorsun onuda 20 TL lik 20 yaşına veriyorum :)

Yok yok abi kesinlikle yanlış anlaşıldım galiba, bugün Megane ile uzun yola çıktık sırf ortalama düşürmek için çok kastım ama yok yol bitmiyor bana eziyet gibi geldi, benim dediğim ortalama fazla olsun fazla yaksın o eziyete değer amacında söyledim ama yanlış anlaşıldım, öyle şey aklımın ucundan bile geçmemişti...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok yok abi kesinlikle yanlış anlaşıldım galiba, bugün Megane ile uzun yola çıktık sırf ortalama düşürmek için çok kastım ama yok yol bitmiyor bana eziyet gibi geldi, benim dediğim ortalama fazla olsun fazla yaksın o eziyete değer amacında söyledim ama yanlış anlaşıldım, öyle şey aklımın ucundan bile geçmemişti...

Sorun yok paşam bende bazen dediğin gibi yapıyorum ama değer yakalamak sabır işi madem bir işi yapıcaksın mecbur ayağın mahkum sıkıntı da olsa disiplin şart oluyor. Birde eğer acelen yoksa harika o gece gidiş ve dönüşte acelem yoktu avantaj bu..