Sandero Ambiance 1.5 dci

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende baktım opsiyonlu görünüyor fakat cotech arkadaşımız sizi bu konuda aydınlatır önceden bilgimiz olsaydı sizi maltepedeki bayii ye yönlendirirdik .sanırım siz maisten aldınız .

Sefa TUNÇ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet maisten aldım renaultun kendi bayisi dedikleri için ordan aldım + bide ilgililerdi 1 tane kaldı ayırırım yarına kadar size dedi bende diğer gün gittim anlaştımm...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
satarken ilgililler ama servis olarak kesinlikle tavsiye etmem,servis olarak tavsiyelerimiz olur size hele bir bakım zamanı gelsin :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne tarafta oturuyorsun Sefa, Anadolu yakasındaysan Güven Altan'ı tavsiye ediyoruz, Servisin Cotech'i üyemiz ve her konuda yardımcı olacaktır...:eyv

Sefa TUNÇ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bostancı'da oturuyorum tabiki tecbüreli arkadaşlarım bana yol gösterirse hem birbirimize daha faydalı oluruz hemde ben mutlu olurum :D

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biz burda bir aileyiz önceki amacımız her konuda birbirimize destek vermek :eyv

Sefa TUNÇ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biz burda bir aileyiz önceki amacımız her konuda birbirimize destek vermek :eyv

Evet admin olduğum bir taraftar forumu var ama böyle sıcak karşılamayla ilk defa karşılaşıyorum cidden tebrikler :=)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim ustam Allah herkese daha iyisini versin..Bitek korkum abs opsiyonluydu bütçeme uymadığı için istemedim tek korkum o..Birde siz bilirsiniz ben küçükyalıdaki renault bayisinde yetkili arkadaştan aldığım bilgiye göre bu araçta konfor paketi(Klima, Merkezi Kilit, Cd Çalar) internette opsiyon olarak gözükmesine rağmen yetkili arkadaşım opsiyonlu değil orjinalinde var dedi ve ekleyemedik inşallah bi hayal kırıklığı yaşatmaz bana alan arkadaşlar bilir opsiyonlu değil mi?İnternette yanlış bilgimi var!!

Büyk düşün, küçük öde! Doğru tercih! Kazasız belasız kullanman dileğiyle!