Şanlı Osmanlı İmparatorluğunda "HAREM"

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dünyanın en iyi kameralarını kullanmak en güzel filmlerini dizilerini çekmek sanıyorlar.

Bizim millete cep telefonu kamerasıylada çeksen beğenilir ama konu hep sex,şehvet,aldatma öpüşme sahneleri ihtiras vs vs vs hep böyle diziler tutulur...Dizilerdeki konular;

2 kız kardeş ikiside aynı adamla birlikte olmuş birinden çocuğu var diğerini seviyor iksiyle çıkıyor...
Tecavüze uğrayan bir kadın ve bunun normalleşmesini anlatan bir dizi...
Tarihi bilmeden yapılan bir dizi...
6*7 arkadaş'ın herbirinin birbiriyle ilişki yaşayıp ayrılmasını sonra dost olmasını dostunun dostuyla ilişki kurmasını anlatan bir dizi..
Birini kaçırıp zorla alı koyup ilişki kuran bir dizi...
Her bir bölümde en az 100 kişi öldürülen bir dizi...
Parayla tutulan insanları stüdyoya getirip polisiye program gibi yapılan programlar,evlendirme programları vs vs vs

Herşey saçma her dizi saçma hayatımız dizi olmuş...Artık Türk televizyonunun çivisi çıkmış yararlı hiçbir şey yok..

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Ben televizyon izlemiyorum valla.Sadece maç izlerim o da koyu Beşiktaşlı olduğum için. Dizilerle işim olmaz hepsi yapmacık ve komik geliyor. Aralarında güzelleri var hakkını yememek lazım ama çoğu berbat.İkinci Bahar - Bizimkiler - Tatlı Kaçıklar vs özledim valla bu dizileri.

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben televizyon izlemiyorum valla.Sadece maç izlerim o da koyu Beşiktaşlı olduğum için. Dizilerle işim olmaz hepsi yapmacık ve komik geliyor. Aralarında güzelleri var hakkını yememek lazım ama çoğu berbat.İkinci Bahar - Bizimkiler - Tatlı Kaçıklar vs özledim valla bu dizileri.

Dimi nerde o diziler...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Eski tadlar kalmadı hayatımızda,herşey laçkalaştı...

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Hele arka sıradakiler diye bir dizi var kötü değil ama bütün belalar bunları buluyor .) Burunları b..tan çıkmıyor.