Sanruf Kızakları Hk.

Maktek1534

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2006 Megan 2 Sedan

Sanrufu 2 yıldır kullanmıyordum 2 yıl öncesi biliçsizce kağucuklu gresle yağlayıp bıraktım gecenlerde açmak istedim gres toz toplayıp kuruduğu için sanruf açılırken titreye titreye açıldı uzun bir temizlik sonrası wd 40 ile yağladım şimdi sorunsuz ama sanruf kızaklarını ne sıklıkla yağlamalıyım ve yağlama için wd40 yeterlimi...

Sonruflu araç sahipleri veya konuyla ilgili bilgisi olan arkaşlar yazabilirler. iyi günler...

sanko86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben wd 40 kullanıyorum ve çok şükür sorun yok.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sanrufu 2 yıldır kullanmıyordum 2 yıl öncesi biliçsizce kağucuklu gresle yağlayıp bıraktım gecenlerde açmak istedim gres toz toplayıp kuruduğu için sanruf açılırken titreye titreye açıldı uzun bir temizlik sonrası wd 40 ile yağladım şimdi sorunsuz ama sanruf kızaklarını ne sıklıkla yağlamalıyım ve yağlama için wd40 yeterlimi...

Sonruflu araç sahipleri veya konuyla ilgili bilgisi olan arkaşlar yazabilirler. iyi günler...

Sadece sunroof kızakları ve emniyet kemerleri icin üretilmiş kuru yağlayıcı olan “DRY LUBE” kullanın. Fitiller icin ise Arko krem sürebilirsiniz. DRY LUBE adından da anlaşılacağı üzere kuru yaglayicidir. Yağmur suyu Yikama suyu gibi dış etkenler sebebi ile uygulandığı alandan yok olmaz, toz, topak gibi zerreleri bir araya toplamaz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

khankurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Merhaba bende geçen gün bademleri değiştirdim yağladım taktım takır takır kapandı açıldı slikon sprey aldım onnla güzelce sıktım şimdi cillop gibi oldu wd40 gres toz topluyor ses mes gelmiyor denemeni tavsiye ederim