Satılık Williams İstanbul

Görkem

Bilgi Girilmemiş
​Araç Boztepe tırmanma yarışında koşmuş olup; gerekli hazırlıklar bizim burada şirinevlerde yapılmıştır.

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dehşet araç

purmol

Bilgi Girilmemiş
2 bin daha koyar eren abinin aracını alır kafam rahat gezerim

R19_16S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu araçta bozian motor var çoğu arabayı bozar
ama trafiğe çıkarmak mesele...

purmol

Bilgi Girilmemiş
cadde de kullanamadıktan sonra alsam ne olur o aracı abi :)

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Çok doğru Faruk Bey, tercih meselesi zaten bir yarış otomobilini caddede kullanmayı kafanızdan çıkarın arkadaşlar... Yarış otomobiliyle yarışmadıktan sonra o otomobile yazık edersiniz zira trafikte çok zorlanır iki günde bir yerlerini bozarsınız ikincisi devamlı Trafik Polisi ile sorun yaşarsınız... O yüzden elma ile elmayı armut ile armutu karşılaştıralım ikisi çok başka şeyler... Şuan yolda kullanılabilecek bir Eren arkadaşımızın bir de benim otomobilim var... Ben saçma sorulardan sıkıldığım için kaldırdım ilanı ama forumda ciddi alıcı arkadaşlar var ise ilan aşağıda beni istedkleri zaman arayabilirler...

Renault Clio 2.0 16V Williams 1995 Model 30.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Lacivert renk - 69291009

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ahhh ah keşke olsada param şu ilan için arasam sizi :aytuğ

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Çok doğru Faruk Bey, tercih meselesi zaten bir yarış otomobilini caddede kullanmayı kafanızdan çıkarın arkadaşlar... Yarış otomobiliyle yarışmadıktan sonra o otomobile yazık edersiniz zira trafikte çok zorlanır iki günde bir yerlerini bozarsınız ikincisi devamlı Trafik Polisi ile sorun yaşarsınız... O yüzden elma ile elmayı armut ile armutu karşılaştıralım ikisi çok başka şeyler... Şuan yolda kullanılabilecek bir Eren arkadaşımızın bir de benim otomobilim var... Ben saçma sorulardan sıkıldığım için kaldırdım ilanı ama forumda ciddi alıcı arkadaşlar var ise ilan aşağıda beni istedkleri zaman arayabilirler...

Renault Clio 2.0 16V Williams 1995 Model 30.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Lacivert renk - 69291009
Türkiye'de nadir bulunan araçlardan birine sahip olmak ayrıca bir mutluluk verici duygu olsa gerek; Sizin araçta arka pandizotun altındaki fermuarlı dosya cebine bayıldım daha önce R5 Baccarada görmüştüm oldukça akkıllıca :bravo