Satiyorum hoscakalin

rock3366

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar 1.2 75 hp 2013 model aracimla artik ayrilik noktasina geldik 3 yil kahrimizi cekmekle birlikte sanirim en fazla kahri ben cektim:) 3 yilda servisten kurtulamadim direksiyon kutusu mu dersiniz subap yanmasi mi dersiniz amortisor tabla sorunu mi dersiniz abartisiz ayda bir kere mutlaka servise gitmisligim vardir ve artik bu sorunlara dayanamayacagima kanaat getirdim bu hafta hyundai i20 ile yeni bir baslangic yapmaya karar verdim i20 dizel 1.4 90 hp style ile yoluma devam edecegim yeri geldi bilgilerinizden yararlandim yeri geldi muhabbetinizden hepiniz saglicakla kalin kazasiz belasiz surusler....

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar 1.2 75 hp 2013 model aracimla artik ayrilik noktasina geldik 3 yil kahrimizi cekmekle birlikte sanirim en fazla kahri ben cektim:) 3 yilda servisten kurtulamadim direksiyon kutusu mu dersiniz subap yanmasi mi dersiniz amortisor tabla sorunu mi dersiniz abartisiz ayda bir kere mutlaka servise gitmisligim vardir ve artik bu sorunlara dayanamayacagima kanaat getirdim bu hafta hyundai i20 ile yeni bir baslangic yapmaya karar verdim i20 dizel 1.4 90 hp style ile yoluma devam edecegim yeri geldi bilgilerinizden yararlandim yeri geldi muhabbetinizden hepiniz saglicakla kalin kazasiz belasiz surusler....

Hayırlı olsun hocam . Forum üzerinden takip ettik sorunları inşallah bundan sonraki aracınız ile böyle sorunlar yaşamazsınız . Hakkınızda hayırlısı olsun. Sizi yeni aracınız ile de forumda görmek isterim.

rock3366

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun hocam . Forum üzerinden takip ettik sorunları inşallah bundan sonraki aracınız ile böyle sorunlar yaşamazsınız . Hakkınızda hayırlısı olsun. Sizi yeni aracınız ile de forumda görmek isterim.
Tesekkurler hocam zaten forumu tapatalktan takip ediyorum her hareketiniz elimin altinda elbetteki forumu uygulamadan silmeyecegim takipteyim mutlaka baska konularda yardimlariniza ihtiyacim olup bilgilerinizden faydalanmak isteyecegim ;) tekrardan sevgiyle saglicakla kalin ;)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Yeni aracınız hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni aracınız hayirli olsun Güle güle kullanın

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni aracınızla kazasız sürüşler diliyorum. Hayırlı olsun.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Yeni aracınız hayırlı olsun.

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni aracınız hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın inş bahsettiğiniz sorunları yeni aracınızda yaşamazsınız

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun i 20 hangi kasa?

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Keske elite smart pan alsaydiniz. Bende aldim çok memnunum.