Sattım. Huzur Buldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akyuz6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
# Bazı arkadaşlar madem ilk başta BMW alsaydın demiş. Ben aracı kötülemiyorum. Kendime göre iyi ve kötü yanlarını yazdım. Elbetteki eleştireceğim. Sonuçta bu araca azımsanmayacak paralar veriliyor. Reno Clio 4 Icon şuanda 72.050 TL 'den satılıyor. Almadan önce elbette baktım. Clio benim ilk sıfır aracımdı. İlk alırken bir heyecan vardı. Çok sallamadım Ama zaten sorunlar ilk aldığınızda değil kullandıkça çıkan sorunlardı. En son satmadan önce tavan lambasından sesler geliyordu. Herşeyini serviste yaptırdıktan sonra sattım. Almış olan arkadaşa sapasağlam teslim ettim. Sorunlar tekrar ederse de ben satarken aracın garantisi vardı, servise yaptırır. Ne kadar ekmek o kadar köfte yerinde bir deyim olur. Ama sonuç olarak 2 markada araçlarına yüksek meblağlar istiyor. İnsan bu bedelleri ödeyince de karşılığını almak istiyor.

Açık konuşmak gerekirse Clio 4'ün dış tasarımını daha çok beğeniyorum. Bir farklılığı, kimliği var. BMW'lerde tüm modellerde neredeyse aynı tip bu yüzden bir farkı yok ve standartlaşmış bir halde. Şuanki aracımın iç ortamı ve tasarımı daha keyifli.

Bu arada yeni aracımla 13.000 km yaptım ve şuana kadar sıkıntı yaşamadım. Ses, gıcırtı vs. yok . Hatta bu kış şartlarında bile yoğun kullanıma rağmen güzel bir performans sergiledi. Clio 4'ün karda gidiş performansı daha da güzeldi ama kar suyunu emince içinde ıslak halı kokusu oluşmuştu. Üstelik plastik paspasları vardı. Araç sabahtan akşama kadar renault serviste ahtapot kurutma ve ozon denilen işlemde kaldı. Kısaca Clio 4 Çoğu açıdan mükemmel olsada malzeme konusunda vasat bir araç. Tabii bu eksikliği bir üst segment olan Megane'da gidermişler. İlk hedefim Yeni Renault Megane Icon almaktı. Ama nasip olmadı bizde BMW ye döndük. Allah hepimizde daha iyilerini nasip etsin.

Bu arada Renault servisine lafım yok. Servisteki abilerle en son arkadaş olmuştuk :)

Son düzenleme:

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok severek heves ederek aldığım bir araçtı. ilk sıfır aracım. bir gün depomda yatan freelander e kullanınca, arabaya bindiğimi farkettim.şimdi 1 aydır clioyu kullanmıyorum. depoda 11 ayın sonunda kredisi dolunca satılmayı bekliyor..

oguzhanc64

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
En iyisini yapmışsınız. İmzamdaki Passat'tan indim. Fluence'e bindim. 6 ay zor dayandım. Sattım kurtuldum. Olmaz olsun böyle araba. Allah bir daha düşürmesin Renault'un arabalarına.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bu nedir arkadaş eyvallah Renault'un - lerinide göreceğiz tartışacağız buna eyvallah,e elbette diğer markaların +'larınıda göreceğiz öveceğiz v.s bunada eyvallah.Başka marka kullanıyoruzdur arabamıza hayranızdır yada çok seviyoruzdur Renault'a göre üstünlüklerini anlatıp mutlu oluruz e hadi bunada eyvallah.Eyvallahta yok Allah bir daha Renault arabalarına düşürmesin noktasına gelince işte o noktada eyvallah biter,konu amacını aşar,eleştirme sınırını geçer ve bir Renault forumunda Renaul'tu küçük düşürücü harekete girer ve artık yeter.Eleştiriye bu kadar iyi niyetle yaklaşılan bir forumda bu kadarmı yazılan yorumun nereye gittiği düşünülmez, nerede olduğumuzu unutmayalım ve herşeyi dozajında yapalım ..... konu kilit arkadaşlar kendi forumunda Renault markası daha fazla aşağılanmadan el insaf artık.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
oguzhanc64 nickli üye , konu açarak babası yaşında bir yönetici abimize hakaret ettiği için tarafımdan süresiz yasaklanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...