Saypar BuLuşma FotoğrafLarı

tolga77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cumartesi günü ankaradaydım. Fazla vaktim olmamasına ve kimseyi tanımamama rağmen ankara ekibi tarafından gayet iyi karşılandım. Hiç yabancılık çekmedim, sanki yıllardır tanışıyormuşum gibi....

Ankarayı hiç bilmem. Ancak beni dikmenden aldılar, saypara götürdüler sonra tekrar dikmene bıraktılar. Gerçekten çok mahçup oldum. Hakkınızı helal edin.

Haldun, ayberk, mert, emre, dursun ali, saypar temsilcileri ve ismini hatırlayamadığım bütün ankara ekibine çok çok teşekkürler.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cumartesi günü ankaradaydım. Fazla vaktim olmamasına ve kimseyi tanımamama rağmen ankara ekibi tarafından gayet iyi karşılandım. Hiç yabancılık çekmedim, sanki yıllardır tanışıyormuşum gibi....

Ankarayı hiç bilmem. Ancak beni dikmenden aldılar, saypara götürdüler sonra tekrar dikmene bıraktılar. Gerçekten çok mahçup oldum. Hakkınızı helal edin.

Haldun, ayberk, mert, emre, dursun ali, saypar temsilcileri ve ismini hatırlayamadığım bütün ankara ekibine çok çok teşekkürler.

Aile olmak budur işte Ankara ekibine teşekkürler...:eyv
Tolga burdumuzun dibinde bizimle tanışmadan gitti Ankara ekibiyle tanıştı...:D

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mertle ben az önce gene saypardaydık:D bi 20-25 dk oldu eve geleli:D:D:D

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayberk siz artık özel müşteri olarak dükkana resmınızı çerçevelettircenız gıbı:)tolga abımızde hakkını helal etsın zaman çok kısaydı ilgilenemedik

tolga77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayberk siz artık özel müşteri olarak dükkana resmınızı çerçevelettircenız gıbı:)tolga abımızde hakkını helal etsın zaman çok kısaydı ilgilenemedik

daha ne yapacakasınız hocam. Dikmen'den aldınız, oldukça uygun fiyata orijinal yedek parça teminimi sağlayacak yer/kişiler ile tanıştırdınız, o soğukta çay ikram ettiniz bir de yine dikmene araç ile bıraktınız.....

Asıl siz hakkınızı helal edin

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nedret bütün gün ben ilgilendim senin araçla diğer arkadaşlar pek yardımı dokunmadı:D
nedret mesajını değişte bir tek ayberke teşekkür ederim de içi rahat etsin :) o gün cidden iyi gezdiniz beraber :)

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha ne yapacakasınız hocam. Dikmen'den aldınız, oldukça uygun fiyata orijinal yedek parça teminimi sağlayacak yer/kişiler ile tanıştırdınız, o soğukta çay ikram ettiniz bir de yine dikmene araç ile bıraktınız.....

Asıl siz hakkınızı helal edin
tanışmak güzeldi. ankaranın soğuğunda 1-2 saatte olsa görüşme şansı oldu. bir de malzemelerde hallolmuş oldu :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizden yana helal olsun abi:) Haldun abi kızılcahamam'ın sıcak sularında keyif çattın geldin be:)sendeki fotolarıda eklersın artık:)