Scenic 1 Dynamique Dijital Yağ Göstergesi

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Kontağı açtığımda dijital gösterge yağ kutucuklarını gösterirdi az önce eve gelirken fark ettim göstermiyor direk kilometreyi gösteriyor. Diğer anlık yakıt, gidilicek mesafe vs hepsi sorunsuz çalışıyor bi tek kontağı açtığımda önceden gösterdiği yağ kutucuklarını şimdi göstermiyor. Sıkıntı nedir acaba yağ müşüründen şüpheleniyorum

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
user_field_choice.subeil_09
Reaction score
1,696
Müşürde arıza olsa yağ eksik olarak görünür,tamamen kaybolması ilginç kardeşim,sabah tekrar dene bakalım büyük ihtimalle düzelecektir...

tozgenc61

Tunahan ÖZGENÇ-Trabzon,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Bizim scenic de önce boş ekran görünüyor yolbilgisayarı düğmesine basınca yağ gösterge kutucukları görünüyor.

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
9
arabayi calistirdiginiz anda yol bilgisayari ileri - geri tuslarindan birine basarsaniz aracin yag seviyesini gosteriyor bir muhted sonra km ye geciyor... yani cliolarda boyle yag kutucuklarini gostermesi...

@cotech

Cihangir BAŞEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
kontak açıldıktan kısa bir süre gösterir daha sonra kaybolur.tekrardan göstermesi için kontağı kapıtıp,bir süre bekledikten sonra tekrar açın..

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Az önce denedim sıkıntı geçmedi hala aynı sorun nedir çok merak ediyorum ilginç bi durum

@cotech

Cihangir BAŞEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
kontağı kapat biraz bekle ,gösterge ıortasındaki sıfırlama düğmesine bas ,oİL ok mesajından sonra ,tekrar aynı düğmeye bas çıkması lazım..

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
kontağı kapat biraz bekle ,gösterge ıortasındaki sıfırlama düğmesine bas ,oİL ok mesajından sonra ,tekrar aynı düğmeye bas çıkması lazım..
Yok abi malesef sıkıntı devam ediyo