Scenic 2 arıza

Aliozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaç gündür yapmıyor..bi o konuyu açtığım gün yaptı... dediğiniz gibi de aracı zorladım düşük vitesten birden basıp üst viteslere geçmesini sağladım... gözüken bişi yok... tek sorunum şu an tüpten benzine atması...onu da sordugumda tüpün uyumlu değil dediler araca...
sanzuman için ustalar beyin karısmasıdır dedi..üstüne bu sekilde gidebildim... bakalım nereye kadar gidecegiz.. ayrıca 15bin bakımını da yaptırdım...

Bu sorun başlarda tek tük vermeye başlıyor sonra çoğalıyor. Tabi çoğu kişi sorunu tek tük verince aracı satma yoluna gidiyor mesala ben aracımı alırken 2 ay boyunca toplamda 50 km yapmıştı yapmamıştı bende çok sorgulamadım aldıktan 3 gün sonra farkettim tabi satan kişi bu sorunu bilip söylemeden sattı. Bu da onun ayıbı, özetle içinizi karartmak gibi olmasın sadece uyarı mahiyetinde; aynı sorunu sürekli yaşayıp umursamayan en sonunda şanzımanı değişmek zorunda kalan biri vardı forumda, yaklaşık 3bin tl si gitmişti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Therammsteiner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet sıkıntıyı tekrar aldım yolda giderken...:) haftasonu sanayi gözüküyor... renaultcu güzel ustalar var samsunda...anlattım..fazla masraf cıkmadan halledicez inşallah..

senguven

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorununuz giderildi mi acaba? Bilgi verirseniz memnun olurum.. Selamlar..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Therammsteiner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanayiye gidemedim..bu hafta gidecegim inşallah

jeosel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2 tane otomatik scenic II kullandım ama hiç sorun yaşamadım . Umarım en ucuz yoldan halledersiniz .Honda'lar dışında aldığım her araçta şanzıman korkum oldu ama allahtan bir sıkıntı yaşamadım .

Therammsteiner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorunu hallettik... toplam 150 tl masrafla ..dedikleri gibi hondanın sanzumanı ömürlük..

merakli76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Therammsteiner aracınız kaç model ? Ben de 2006 otomatik Privilege modelini satın aldım 20 gün oldu

Therammsteiner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracım 2008 model şu an satılık.... ilgilenen arkadaşlar yazabilir..