Scenic 2 İç Döşeme Yenileme

Gokhanacar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Scenic 2 aracımın kapı içlerindeki ve tavandaki cam yerlerin dışındaki döşemeler sarktı bu konuda kendisi yapan veya yaptıran var mı? tavsiyesi olan... şimdiden teşekkürler. Kapı kollarına deri düşünüyorum sizce nasıl olur.:eyv

renoScenic II 2005 Dynamique 1.6 16V Benzinli+BRC :masallah

karacambaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla nette yani scenic türkiye grubu var yaptıranlar falan var. sanırım tavan 500 TL eğer sunroof ve cam tavan için 350 TL istiyorlar.

koltuk döşemelerini falan da yapıyorlar ama orjinal gibi olmuyor. kılıf geçirmişsin gibi duruyor. ancak tavanları gördüm fotoğraftan iyi gibiydi.

susurluklu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jg9AA9.jpg
[/URL][/IMG]arkadaşlar ben kapıları kendim yaptım. 1.5 metre kumaş + 500 gr baly ve fırca bana 150 tl bile gelmedi.resim atarım
8aVXLA.jpg
[/URL][/IMG]
7alQWa.jpg
[/URL][/IMG]
gr7bvb.jpg
[/URL][/IMG]
qd5yQQ.jpg
[/URL][/IMG]
QL6y8G.jpg
[/URL][/IMG]
bVn9Z0.jpg
[/URL][/IMG]
dv1Mlr.jpg
[/URL][/IMG]
5aZqEl.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı durum altı ay önce başıma geldi.Aracı benden önceki sahibi örümcek buharla yıkatmış , aman diyim sizde düşmeyin bu hataya.Aracın döşemeleri yepyeni ama sırf o kimyasallardan aracın döşemeleri sarktı.
Mersin de döşeme işi yapan ve güzel refransları olan bi usta ile tanıştım.Aracı teslim aldığımda orjinal den farsızdı ve yeni galeriden çıkmış gibiydi.
7a9XEY.jpg
[/URL][/IMG]

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracın komle kapı kartonlarını ve tavanı mais ten istemeyi bile düündüm sonra bu usta denk geldi.İşini yapan usta var hakkıyla özenle yapan usta var.Bu arada döşemeleri usta alıyor üç gün sonra montaj için geri çağırıyor.