cihangirx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
böyle bir konu daha önce açılmışsa kusura bakmayın . arkadaşlar acaba hiç kimsede scenic 2 için elektrik tesisatını gösteren şablon , kitapçık gibi birşey varmıdır. varsa gerçekten çok işe yarar.

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zor bir soru oldu bu.
ama yoktur kimsede diyemem
siz tam olarak neyi aradığınızı söylerseniz renault sistemden ilgili arkadaşlar kesitleri gösterebilirler

cihangirx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben daha önce ön iki koltuk arasındaki 12 volt çakmaklık sigortasının yerini sormuştum ama tam olarak yerini bilen çıkmadı o yüzden böyle elektrik tesist şablonu olsa rahatlıkla buluna bilirdi tabiki bu şablon daha sonra herkesin işine yarar düşüncesindeyim

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kullanma kılavuzunda var mıdır ya? varsa garaja inip bakayım ben

cihangirx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yabancı scenic forumlarda sigorta kutusundan orta konola giden kabloların arasında bir soket olduğunu gördüm söför koltuğunun altındaymış. aynı dertten biri daha benim gibi muzdaripmiş oda orta konola giden başka yerde sigorta varmı diye araştırıyor onada biri şöför koltuğunun altındaki soketi konrol etmesini söylüyor. birde bu arkadaş konsolun içindeki lambasını açıp kapatan düğmenin ters çalıştığı kanaatinde bende aynı kanaatteyim çünki sürgülü kapağı kapatınca lamba yanıyor bi garip tasarlanmış.

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o bizdede oyle calışıyor aldıgımızdan beri,kapatınca o arada mandalı var onu itiyor orta konsolun surgulu kapagı o da on konumuna geciyor,tam kapatmıyoruz ucunda bırakıyoruz o yuzden biz hep

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bütün sigortaları iyi bir elektrikçide denetmenizde fayda var. korna sigortası benim aracımda gözükmüyordu. başka bir yerden sigortası kutusu çıktı deneme yanılma olayı ile sigorta bulundu. ama zor diyorum bende bulamamıştım.

cihangirx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bütün sigortaları iyi bir elektrikçide denetmenizde fayda var. korna sigortası benim aracımda gözükmüyordu. başka bir yerden sigortası kutusu çıktı deneme yanılma olayı ile sigorta bulundu. ama zor diyorum bende bulamamıştım.

başka yerden derken iki sigorta kutusu hariç başka yerdedemi sigorta kutusu varmış. acaba siz yerini gördünüzmü görmüşseniz tarif edebilirmisiniz

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elektorik park freninin olduğu bölgede de sigorta kutusu var sizin araçlarda bildiğim kadarıyla