scenic 2 kumandadan otomatik katlanır ayna projesi test edildi onaylandı

svsdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kendi aracıma otomatik katlanabilen ayna taktım. sorunsuz çalışıyor

svsdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

svsdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
müsait bir zamanda devre şemasını yayınlayacağım

svsdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
attachment.php

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim kardeşim. herkese ısrarla tavsiye ederim. çok makul uygun fiyata sceniğimiz çok güzel ve özel bir özellik kazanıyor arkadaşlar. Savaş kardeşim gayet basit ve güzel projelendirmiş ama benim gibi elektronikten hiç anlamayanlar için yakın zamanda dynamic dolu siyah renkte ki scenic sahibi arkadaşımın arabasına da bu uygulamayı yapıp en ince ayrıntısına kadar resimler ile slayt hazırlayıp siz değerli scenic dostları ile paylaşacağım.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize sağlık harika olmuş...

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar katlanır ayna uygulamasında video da izlediğiniz gibi rölelerde cızırtı vardı. geçenlerde bir arkadaştan rica etmiştim . Ankara Ulus Konya sokaktaki elektronikçiler pasajında bulup 2 tane getirmişti. bugün bendeki 40amperlik röleleri söküp yerine 10 amperlik arkadaşın aldığı röleleri taktım. süper. cızırtı tamamıyle yok oldu. çok güzel çalışıyor. Savaş kardeşime tekrar tekrar teşekkür ederim. yeni projelere yelken açacağız bakalım. aklımda ön park sensörü , ön iki koltuğa düzgün koltuk ısıtma ve aracın içini çok detaylı ses yalıtım yapmak.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün arkadaşın Dynamic aracına katlanır ayna uygulamasını yaptık ama açıkçası zorlandım yine. çünkü arkadaşın siyah (-- ) - siyah kırmızı ( + ) diye almasını istediğim kablo eksik alınca ; elimizde kalan beyaz kablo ile devam edelim dedik. kablolar , renkler karıştı. kafam 2milyon oldu. evet hava yağmurluydu. arkadaşıma da söz verdim ve malzemeleri de aldırdım. eee söz vermek kolay değil. ne olursa olsun yerine getirmek gerek. çok şükür bitirdik. ama bir sorun var. sol ayna açılır pozisyonda durmadığından ileri devam ediyor. sanırım katlanır ayna içindeki dişliler sıyırmış. daha önce hiç açmadım. havada soğuk yağmurlu idi. artık bu sorunu arkadaşa bıraktım. hakikaten malzemeler fazla fazla ve tam olmalı. ayrıca hava gerçekten de sıcak güzel olmalı. 2-3 saatte bitiririm dediğim iş yaklaşık 5 saat sürdü. işlemi tektek fotoğrafladım. hava kapalı olunca fotoğraflar hep flaşlı idi. sonuna doğru pil bitti . birde kablo renkleri istediğimiz gibi olmayınca ve elimizde hangi kablo varsa onu çektiğimizden ; yaptığımız işlemde arkadaşların kafası karışmasın diye son röle bağlantı bölümü koymayacağım. geri kısmını müsait bir zamanda (10 gün içinde ) slayt hazırlayıp yayınlarım. Şu 2-3 hafta mesaim çok yoğun geçeceğinden biraz form sitesinden uzak kalabilirim.

ocoist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler elinize sağlık. bu uygulama 2007 sportway aracımauymaz değil mi? katlanır ayna almak gerek sanırım