Scenic 2 stop etme rolanti sorunu yardım!!!!

mustafa çakır

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sa arkadaşlar
benim bu aralar 2005 scenic otomatik aracımda rolantiden olduğunu düşündüğüm stop etme durumu var park ya da boşta arac çalıştırdıktan 10 sn sonra duruyor. bunun rolanti ayarıyla alakalı olduğunu düşünüyorum benim yapabilceğim bi yer var mı . yoksa herhangi bir usta bunu çözebilir mi . servise soksak ücret ne tutar bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. rolanti 10 da degil 8 9 da duruyor çizelgeye göre

iNANLAR COTECH

Bilgi Girilmemiş
aracınız relantide stop ediyorsa servislerde bulunan cihazla kontrol ettirmenizi tavsiye ederim,herhangi bir tamirciye baktırmaz sanız iyi olur

mustafa çakır

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilgi için tesekkür ama servise bi kere girdim az daha çıkamıycaktım. servislerden biraz tırsıyorum 3000 tl lik isi 1000 tlye yaptırdım dışarda. neyse artıkın bakacaz bi çaresine

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız Benzinlimi Dizelmi..?

Benzinli ise aracınıza yetkili bir serviste boğaz kelebeği temizliği yaptırın.
Sa arkadaşlar
benim bu aralar 2005 scenic otomatik aracımda rolantiden olduğunu düşündüğüm stop etme durumu var park ya da boşta arac çalıştırdıktan 10 sn sonra duruyor. bunun rolanti ayarıyla alakalı olduğunu düşünüyorum benim yapabilceğim bi yer var mı . yoksa herhangi bir usta bunu çözebilir mi . servise soksak ücret ne tutar bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. rolanti 10 da degil 8 9 da duruyor çizelgeye göre