SCENIC 2 teyp önerisi

onegi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar.
2005 scenic aracımda kaset çalar ve buna da 6li cd changer bağlı fakat ben
Pioneer DEH-X1750UB teypten takmayı planlıyorum. bunu seçmemin sebebi direksiyon kumandasını bir ara parça ile kullana biliyor olamam, usb ve aux girişi olması.

Sizlerin araçlarında kullandığı ve önere bileceği farklı teypler varsa paylaşa bilirmisiniz.

Bu işe çok fazla bir para yatırmak istemiyorum.

Birde bu teyplerin direksiyon ara bağlantılarını yapan bir usta var daha ucuza oluyor diye duydum bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Barış Bey, özür dileyerek bir şey belirtmek istiyorum. Malesef internette satış sitelerinde bazı satıcılar teyple birlikte kumanda aparatını da gönderdiklerini yazıyorlar ama uygulama bu şekilde olmuyor. Umarım hayal kırıklığına uğramazsınız. Bu durumla karşılaşan bir kaç kişiyi tanıdım. Satıcı OEM aparatı göndermiyor. Mantık kuralları çerçevesinde mümkün değil.Fabrikasyon bir aparat gönderilmesi gerekir. Fabrikasyon bir aparatın fiyatı bugün en basit araç için zaten 180 TL civarıdır. Bir de buna cihazın normal fiyatı eklenince orada belirtilen fiyata satılması pek mümkün görünmüyor. Umarım ben yanılıyorumdur. Teybiniz gelince sonucu buradan paylaşırsınız. Selamlar.
http://www.hepsiburada.com/jvc-kd-r...-radyo-oto-teyp-p-OTTIME3538?magaza=Timesales

Ben bu teybi aldım. Direksiyon kumandasına direk uyumluymuş. Aparatı kutuda geliyormuş. Takınca bilgi veririm

SM-G925A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merhaba. Bu açıdan hiç düşünmedim, yazılana güvenip aldım. Eğer aparat çıkmazsa iade ederim zaten. Bu teypte wr girişi varmı acaba yani aparatı çıkmazsa siz aparat yapabilir misiniz

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kullanma kılavuzunda w-r girişi var görünüyor.Aparat çıkmazsa elbette yaparım.Selamlar.
Hocam merhaba. Bu açıdan hiç düşünmedim, yazılana güvenip aldım. Eğer aparat çıkmazsa iade ederim zaten. Bu teypte wr girişi varmı acaba yani aparatı çıkmazsa siz aparat yapabilir misiniz

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyp geldi bugün, wr giriş de yok, aparat diye kablo demetinin içinde tek bir kabloyu göstermişler. Genel olarak teybi de beğenmedim görüntüsü çok dandik. İade ediyorum. Başka alternatifler bakacağım

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Barış Bey, teypte w-r girişi sarı çizgili mavi renkli bir kablodur. Yok muydu? Kılavuzunda bu kablo var görünüyor. Selamlar.
Teyp geldi bugün, wr giriş de yok, aparat diye kablo demetinin içinde tek bir kabloyu göstermişler. Genel olarak teybi de beğenmedim görüntüsü çok dandik. İade ediyorum. Başka alternatifler bakacağım

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben teybin genel görünümünü de beğenmedim. Çok basit 40 liralık teypler gibi duruyordu. Geri gönderdim hocam