Scenic 3 110 BG DCI EDC

utezel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

Ocak ayında otomatik-dizek yeni scenic aldım. Yakıt tüketimi şehir içi 6.6 normal midir.

İyi çalışmalar,

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

Ocak ayında otomatik-dizek yeni scenic aldım. Yakıt tüketimi şehir içi 6.6 normal midir.

İyi çalışmalar,
gayet normal ama emin olun daha da düşecektir.(rodajın bitmesini müteakip) benim 105 hp manuel ş. içi şuan 6,7 ort. var

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Daha ne olsun,çok iyi bir değer...

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

İyi çalışmalar,

maşallah çok güzel tüketim değeri, başkaları arayıpta bulamıyor ş. içi 6.6 yakıtı. ileride daha da düşer :eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun gayet güzel..

sabri çağlayan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6,6 iyi değer. Benim g.scenic edc ş.içi 6.9 - 7.2 aralığında. Sakin kullanım. Ortalama hız 22-24km arasında.

sirya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar hafta sonu ödemiş-bursa bursa-eskişehir ve eskişehir-ödemiş yaptım. Biraz da bursa merkezde ve eskişehir merkezde kullandım. Toplam 970 km yol yaptım. 55lt yakıt harcamışım ve 5.7 ortalama tutturdum. Araba şu anda 5400 km de. Rodaj döneminden sonra 5 lt ortalamayı yakalarım diye tahmin ediyorum.

sabri çağlayan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar hafta sonu ödemiş-bursa bursa-eskişehir ve eskişehir-ödemiş yaptım. Biraz da bursa merkezde ve eskişehir merkezde kullandım. Toplam 970 km yol yaptım. 55lt yakıt harcamışım ve 5.7 ortalama tutturdum. Araba şu anda 5400 km de. Rodaj döneminden sonra 5 lt ortalamayı yakalarım diye tahmin ediyorum.
Şehir için 6,0 ile 6.7 aralığını yakalasam yeterli . Havalar ısındı klima ile 7.3 seviyelerindeyim.

jettthasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar,
scenic 1.5 dizel otomatik icon +urban paketli 2013 model aracı 1-5 temmuz arası teslim alacağım, görselleri eklemeye çalışacağım yapabilirsem, umarım kazasız belasız kullandığım gibi yakıt ekonomisi için de sizde ki değerleri zamanı gelince yakalarım,
bu arada aracı teslim almadan dizel almaya karar verdiğimiz 8 ay öncesinden bu zamana kadar hep araştırdım, burada da sizden canlı taze bir öneri almak isterim,
araştırmalar sonucunda özellikle de istasyonda ki görevli ile de konuşmamdan shell full save =tasarruf yakıtı, v-power performans yakıtı önerisi geldi ama görevli arkadaş iki yakıt arasında fazla bir fark yok eğer sakin kullanıyorsanız fullsave öneririm dedi, yani kısaca yüzde çoğunluk shell, sonra opet sonra da sanırım fransız bir firma yakıt firması total önerileri çoğunlukta
sizlerin kullanıcı olan sizlerin tecrübelerini bilmek isterim ki ipucundan karara doğru yol alıyım

saygılar bekliyorum

jettthasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
reno scenic 2013 dizel otomatik icon+urban paketli sedefli beyaz full

görseller