scenic gösterge paneli sorunu ve çözümü

mahzen_39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2005 model scenic aracım var ve 1 ay önce dijital göstergem bozuldu. Renault yaptığım görüşmeler sonucunda triger bakımını yaptırmam şartıyla göstergem ücretsiz değşecek. Bu şartı kabul etmek zorunda kaldım bilginiz olsun bu panel ücretsiz değişebiliyor tabi Renault servis bakımlarının sürekli garantili ve kendi servislerinde olmasını istiyor.

acelik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ben geçmiş olsun. Ben tıbbi cihaz tamiri ile ugraşıyorum. Yeni 2004 model scenik aldım. İnternette araştırma yaptım bu araçların kronik sorunuymuş. Ekran tamiri ile ilgili biraz araştırma yaptım sanki tamir idilebilir gibi geldi bana eğer yenisi ile değiştirsençıkan parçayı bana yollarmısın. Tamir etmeye çalışcam. İstersen cüzi bir rakam parada verebilirim.

kuzumx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar benim de başıma geldi aracınız yetkili servis bakimli ise musteri indirimi verebiliyorlar öncelikle sansini deneyin lakin olmasada kartal oto sanayi sitesinde özel bir renault tamirci si uygun fiyata 40 dakika da hallediyor google ararsanız bulursunuz .
Istanbulda ikamet edenler için

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi