Scenic II silecek duruyor sorunu

Suatyy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2006 Scenic II otomatik vites Pirivilage model aracım son 3-4 yıldır zaman zaman yağışlı havalarda silecek duruyor. Kolu indirip kaldırmama, arabayı stop edip çalıştırmama rağmen çalışmıyor. Bazen birkaç dakika sonra çalışıyor bazen de bir kaç saat sonra. Bir defasında hiç çalışmadı ve yoğun yağmurda çekici çağırmak zorunda kaldım. Servis problemi bulamadı çünkü hiç arıza mesajı vermiyor. Proğram attık dediler ama sonra yine yaptı.
Benzer problemi olan ve çözüm önerisi olan var mıdır?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın camı daha önce değişti mi ?

Suatyy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok emin değilim ama değiştiğini hatırlamıyorum.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Değişmemişse bile ön camdaki yağmur sensörünün jeli kuruma yapmış olabilir, onu kontrol ettiler mi ?

susurluklu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değişmemişse bile ön camdaki yağmur sensörünün jeli kuruma yapmış olabilir, onu kontrol ettiler mi ?

mustafa bey aynı sorun bende var bu yagmur sensörün jeli ni nasıl bakım yapalım bilginiz varmı.

susurluklu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mustafa bey aynı sorun bende var bu yagmur sensörün jeli ni nasıl bakım yapalım bilginiz varmı.

ben silicek motorunu degiştirdim.kuzenimin tanıdıgı elektrik Adnan ustaya gittim orjinaline 430 tl dediler ustanın elinde yan sanayisi varmış.200 saydı 50 de işçilik toplamda 250 verdim. cok şükür güzel çalışıyor.önce ustayı tanımıyorum.kuzenimin hep gitti yermiş ustanın işçiliği cok güzel tavsiye edilir.