Scenic III zincir mi kayış mı?

sirya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bundan 2 hafta önce scenic III aracımı teslim aldım. aracı tanıtan kişiye sorduğumda bu arabalarda triger zinciri var dedi. internette bununla ilgili bir bilgi bulamadım ama yedek parçalarda kayış var. bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi? şimdiden çok teşekkür ederim.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bundan 2 hafta önce scenic III aracımı teslim aldım. aracı tanıtan kişiye sorduğumda bu arabalarda triger zinciri var dedi. internette bununla ilgili bir bilgi bulamadım ama yedek parçalarda kayış var. bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi? şimdiden çok teşekkür ederim.
kayış

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
O arabada zincir olduğunu söyleyen satış sorumlusunun boynuna zincir dolayıp sokak sokak gezdirmek lazım...:eyv

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O arabada zincir olduğunu söyleyen satış sorumlusunun boynuna zincir dolayıp sokak sokak gezdirmek lazım...:eyv
aynen abi 80binde değişen zincir üretmiş reno hehe

sirya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni fluance larda zincir koymuşlar. Görevli karıştırdı sanırım. gerçi ben arabayı 3 ay inceledikten sonra servisteki görevliden daha iyi biliyordum arabanın özelliklerini.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Yeni fluance larda zincir koymuşlar. Görevli karıştırdı sanırım. gerçi ben arabayı 3 ay inceledikten sonra servisteki görevliden daha iyi biliyordum arabanın özelliklerini.
Maalesef (Bazı) bilgisiz satış sorumluları ve servis çalışanları yüzünden insanlar reno markasına güvensizlik duymaya başladı...

sirya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef (Bazı) bilgisiz satış sorumluları ve servis çalışanları yüzünden insanlar reno markasına güvensizlik duymaya başladı...
bu arada ustam ben profil ismimi yanlış yazmışım üye olurken. şştürker olacak. bi türlü düzeltemedim. yardımcı olabilir misiniz?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Düzeltiyorum Şafak,sayfayı yenilediğinde o isimle girmiş olacaksın...:eyv

memo_16

Bilgi Girilmemiş
bildiğim kadarıyla dizel motorlarda kayış yerine zincir kullanılıyor, yeni motorlarda bu değişti galiba dizellerde mi kayışa döndü bilmiyorum ama eleman ona dayanarak zincir olduğunu söylemiş olabilir ;)