Scenic katlanır ayna

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah maşallah 40 bin kere maşallah

Ellerine sağlık güzel abim

Arabanın maşallahı var kazadan beladan korusun rabbim. Rengine bayıldım valla. Bu arada aynalardaki sinyal için led lambalar on numara olmuş

Allah razosun Avni bey. Çok teşekkür ederim. Rabbim cümlemizi kazadan beladan korusun. Sırf bu araç için otomatik araçtan vazgeçmek zorunda kaldım. her ne hikmetse 2007 -2009 arası makyajlı kasa sceniclerde dikkat ederseniz orijinal far yıkamalı xenon far ve esp/asr paket çok nadir bulunuyor. bu renkte hakikaten çok güzel.Ben bu araca kırmızı , siyah , füme , inci gri , Osmanlı mavi rengini çok yakıştırıyorum.Katlanır ayna ise Sagolsun Savaş kardeşimin çok güzel bir projesi olan ve kendisinin çok büyük desteği ile bitirdik. Dikiz ayna kapaklarındaki led sinyaller ise II.kasa ilk arabam olan 2004 privilege 2.0 16V aracımda yapmıştım. ve II . kasa 3 scenic aracıma da bu uygulamayı yaptım. İnşallah yakın zamanda bu uygulamayı siz değerli dostlarla en ince ayrıntısına kadar paylaşacağım. çok zor değil. benim gibi hiç elektronikten anlamayan biri bile yaptıysa eminim sizlerde kolaylıkla yapacaksınız? Şu sıralar mesaim çok yoğun olduğundan hafta sonu da dahil çok vaktim yok . Ama yakında bu yoğunluğu atlatacağız. Katlanır ayna ve led uygulamayı yapacağımız siyah dynamic sahibi iş arkadaşım gerekli bütün malzemeleri almış. led uygulama çok zaman almadığı için bir aksilik olmazsa çarşamba günü yapıp bol resimle inşallah paylaşacağım.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam meraba yaptığınız çalışma çok güzel Aynalar daki ledler cok hos olmuş ankaradamisin iz plakalik ankara cas servise ait gibi geldi :)

Çağatay bey çok teşekkür ederim. Savaş beyin sayesinde çok güzel bir özellik kazandırmış olduk aracımıza. Evet Ankara / Kazan Akıncı hava üssünde devlet memuruyum. ( tai ile yan yana ) . Burası şehre uzak olduğundan Şaşmazdaki servise özelliklede Çaş 'a gelir bizim renocu arkadaşlar. Ben Ankara da çelik Renault tan da çok memnunum. ama orası iyice uzak. Küçük işleri kendim(motor yağ değişim , filtre değişimleri mekanik işler-söküm takım v.s ) veya beni aşan orta işeri renaulttan ayrılmış ve aracıma hakim ustaya gidiyorum. ama bazı önemli ve garanti işlere ise Caş servise gidiyorum. Ayna kapağındaki led sinyalleri ise yakın zamanda tek tek resimleyip paylaşacağım. çok ucuza maliyet ve çok hoş durduğuna inanıyorum.