Scenic kullananlar bilgilerinize ihtiyacım var

egegunesi

Aytaç ATEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kafan rahat olsun istiyosan düz vites olanını al derim.megane 1 im vardı.otomatik.şanzımanları aynı sanırsam.vitesden dolayı satmak zorunda kaldım.şimdi 2001 düz vites scenic 1 im var.aile için bulunmayacak nimet.10 numara araç.her binen hayran oluyor arabaya.tavsiye edrim.

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kafan rahat olsun istiyosan düz vites olanını al derim.megane 1 im vardı.otomatik.şanzımanları aynı sanırsam.vitesden dolayı satmak zorunda kaldım.şimdi 2001 düz vites scenic 1 im var.aile için bulunmayacak nimet.10 numara araç.her binen hayran oluyor arabaya.tavsiye edrim.
Aracı sürmüşlüğüm var zate ferah ve geniş çok iyi bi araç sürüşüde keyifli. Bilgiler için teşekkür ederim fakat arka amortisörler yaylı mı yoksa torsiyon mu?

egegunesi

Aytaç ATEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
torsiyon

yakup41

Yakup Yalçınkaya,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ara ara :) fıstık yeşili olsa varya o numara :)

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ara ara :) fıstık yeşili olsa varya o numara :)
Fıstık yeşili satan acayip çok ama satamıyolar o yüzdende fiyatına 16.000 yazıyolar yemez abi fıstık yeşili yemez :)

cengaver155

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en ıyısı duz vıtes zate fiyat farkıda bellı edıyor otomatıklerı daha ucuz gorunuyor...

SİNYALCİ58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benimde 2002 rxt scenic 1 faz 2 aracım var. burabalar harika araçlar yakıtı kullanım alanı olsun.motor performansı ne süper nede kasaya kendini ezdiriyor orta halli yani 107 beygir.OTOMATİK VİTES ARACI SÜRMEK KEYİFLİDİR FAKAT YAKITI FAZLA OLUR ŞANZUMAN SIKINTILARI FAZLADIR MASRAFLI YANİ.

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç dün alınmıştır fotoğrafları birazdan eklicem

hofk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç dün alınmıştır fotoğrafları birazdan eklicem

Ben 2000 model fıstık yeşili scenic 1 faz 1 otomatik vites kullanıyorum araçım şu an 202000 de şansımanda hiç sorun yaşamadım. ve tüm elektrik aksamı çalışmakta biraz yakıtı fazla sadece