Scenic Team Sosyal Grubu

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evettt, şu an clio, gelecekte bir scenic kullanıcısı olarak ben de katılmak istiyorum. ne de olsa çok sürmez en fazla bir sene sonra scenic almak şart, ikizler yolda:) aile birden ikiye katlanıcak, bize düşen paramızı ayarlayıp, temiz 2001-2002 model bir rxt bulmak, acele yokkk, vakit var daha:)

pavese

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de geldim :)

acilcagri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben zaten buradayım :silah hoşgeldin...

scenic magduru

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar arkadaşlar, bir şey sormak istiyorum size.. bu akşam evimin balkonunda oturmuş çayımı yudumlarken scenic model sanırım 2011 ya da 2012 olabilir toyota avensis marka ve model aracıma ciddi şekilde çarptı ve kaçtı plakasının sadece 34 SG olduğunu görebildim. sanırım son kısmı 3486 gibi okudum ancak değilmiş bu plaka başka bir araca kayıtlı çıktı. şimdi yaklaşık 5000 ila 7000 civarı hasarım var ve elimde bu kadar ip ucu ve çarpan aracın yan kapısından düşen plastik parça var.. merak ettiğim konu şu; bu parçadan yola çıkarak herhangi bir şeyyapamam sanırımdoğrumu? sabah açıldığında bu yöne bakan kameraları inceleyeceğim ancak olası görüntü alamama durumunda bir yere varabilirmiyim? servis kayıtlarından ulaşılabilirmi? ya da sağ tarafından darbeli olan aracın tamir kayıtlarını servis çıkartabilirmi? saygı sevgi...

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoş geldin, geçmiş olsun. Öncelikle kendini üye tanıtımları bölümünde tanıtırsan memnun oluruz..

Diğer araçtan düşen parçada herhangi bir seri no, kod var mı? eğer varsa bir toyota servisine gidip sistemden kontrol ettirebilirsin (izin verirlerse tabii).

Son olarak, tüm üyelerin birbirlerine karşı olan hitap vb konularda sıkıntı yaşamaması için aşağıdaki konuyu dikkate almanı önemle rica ederim;

http://www.renaultfanclub.com/sohbe...-profil-bilgileri-guncelleme-ve-duzeltme.html

memo_16

Bilgi Girilmemiş
kimselerin sesi çıkmıyor pek :D biraz ses verelim yahu :D