sceniclere uygun direksiyonda calisan usbli teyipler varmi arkadaslar !

erar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault'un orjinal mp3 çalarlı teypleri çıkma olarak satılıyor,sizin için fiyat alırım satan yerlerden,sadece soketi bağlamak yeterli oluyor...

Usta selamlar,
Bursa'dayım.2000 scenic aracı yeni aldım.Bir fiyatalabilirmiyiz rica etsem,birde foto mümkünmüdür?ilgine şimiden teşekkürler

levolution

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault servislerinde direksiyon kumandasına uyumlu sony cd çalarlar satılıyor, mevcut değilse bile getirtilebiliyor. sony'nin direksiyon kumandası ile uyumlu modelleri de sanırım 2005 model ve üstü için geçerli ama.
adaptör ise sony cd çalarlar için 600 serisinde kullanılabiliyor, adaptör de ebay'de satılıyor.
R11'de kullandığım sony cdx gt414 usb girişli cd çaları clio'da kumandayla uyumsuz diye takmadım uzun süre, radyo frekanslı cihazlarla idare ettik bir süre ama sonra tat vermemeye başladı bu. sonra böyle bir adaptörün varlığını öğrendim fakat ebay'den almak üzereyken adaptör üreticisine mesaj atayım dedim uyar mı benim cd çalara diye ve sony'nin 400 serileriyle uyumlu olmadığı cevabını aldım.
cd çaları taktırdık sonunda ve direksiyon kumandasını unuttuk. aynen üstte yazılan gibi kendi kumandasıyla cayır cayır dinliyoruz flash bellek ya da cd'den.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Usta selamlar,
Bursa'dayım.2000 scenic aracı yeni aldım.Bir fiyatalabilirmiyiz rica etsem,birde foto mümkünmüdür?ilgine şimiden teşekkürler

Akşam eve giderken uğramaya çalışırım...:eyv

erar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
100.oo€ çok büyük bir rakkam sonucta bu sistemi orjinal teypte kullanıcaksınız ve ses çıkısı gene çok tatmin etmiyecek sizi o
fiyata güzel bir pioneer teyp alıp 4tanede orta sevili bir hoperlör kitiyle daha verimli bir sistem kurabilirsiniz + olarak alıcak olduğunuz
teypte WR girisi var ise piyasada buna ceviri yaparak direksiyon kumadasının ses + - ve mute tusunu aktif hale getirebilirsiniz bu
modülün fiyatı ise 35 tl civarı

kirici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakin size bir tavsiye diyosanizki hem teyibim orjinal olsun hemde usb hem aux hem sd kard okusun cevap cok basit dijital sarjor yani xcarlinc bakin internete cevabi bulursunuz tabi farki fiyati

kirici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bide xcarlink bakin

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kumanda koluna fazla takmamak gerek müziğin kalitesine kendinizi kaptırınca düşünmüyorsunuz bile