Scenik ağir bakim (baski balata tiriger filitre vs)

aliseengul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese selam,

bende 2006 model 1,5 dci privigele var. şu an 123.000 km. Ve baski balata tiriger filitreler olarak en ağir bakima girmesi gerekiyor. Eeee tabiki bunun maliyeti bir hayli pahali oluyor. Ben kozyatağinda oturuyorum benim daha önceden laguna1 aracimida götürdüğüm özel servisimden aldiğim fiyat hepsi için
1.000.-tl sizce bu fiyat uygunmudur eğer parça fiyatlarindan haberi olanlar varsa ayri ayri yazabilirler mi? şimdiden teşekkürler......

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yetkili serviste baski balata haric 980 e degistirmistim.. artik siz dusunun :)

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğiniz malzemeler için fiyat gayet makul...

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bencede hayet uygun ağır bakım için:) hiç durma hemen git yaptır yani o derece :D

aliseengul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) bilgilendirme için çok teşekkür ederim hemen gidiyim

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet fiyat uygun. zaten sadece baskı balatanın işçiliği bile 200 250 civarı tutar. kendiside en az bir o kadar tutar. e triger v.s zaten ucuz şeyler değil. 1000TL olması gereken ve uygun bir rakam.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat uygun. Tekbaşına yağ ve filitreler bile 200 e yakın tutuyor. Geri kalan 800' e, triğer seti+baskı balataya almış olurlar...:eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok iyi fiyat :) bakımı 450 tutar gerisini düşün artık

Herkese selam,

bende 2006 model 1,5 dci privigele var. şu an 123.000 km. Ve baski balata tiriger filitreler olarak en ağir bakima girmesi gerekiyor. Eeee tabiki bunun maliyeti bir hayli pahali oluyor. Ben kozyatağinda oturuyorum benim daha önceden laguna1 aracimida götürdüğüm özel servisimden aldiğim fiyat hepsi için
1.000.-tl sizce bu fiyat uygunmudur eğer parça fiyatlarindan haberi olanlar varsa ayri ayri yazabilirler mi? şimdiden teşekkürler......

aliseengul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese selam gittim bakımların hepsini yaptırdım hızımı alamadım pasta cila da yaptırdım bir araba bu kadar değişir mi arkadaş kendi arabamı tanıyamadım yani okadar ilave olarak motor alt kulağı debriyaj merkezi egzoz muaynesi hepsi 1.280 ama deydi zaten keyifli bir arabaydı şimdi, daha da keyifli oldu.... :cool: