Seat Cordoba 1.4 ?

karamanoglu28

Koray KARAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar Uzun suredır işlerimden dolayı pek aktıf olamıyorum tekrar aktıf olmaya çalışacagım inş.
Bilenler belki vardır 2011 kango kullanıcısıydım fakat bana buyuk gelmesnden dolayı babama devrettım aracımı.6-7 aydır aracım yok.

Simdi sorum şu bır aile dostumuz bana olan borcu karşılığında 2004 seat cordoba 1.4 (basic olması lazım) aracını vermeyı teklif etti.
Bu araçlar hakkında bilgisi olan varmıdır? az yaktıgı soylenıyor.1 kez uzun yol yaptım bu araçla ankara-nevşehir-ankara ortalama 550 km yolda 150 tl lık gaz yaktı.Hız ortalamam 120 nın altına düşmedi git gel.

Kronik sorunları varmıdır ? motor şanzıman v.s?
araçta pek bi donanım yok baz modelinın bı ust modelı sanırım klima on camlar otomatik abs çift hava yastıgı hatırladıklarım bu kadar.
Araç 120.bınde kazası yok ufak vuruk çizilmeler mevcut içi leşe yakın temizlikte :)
Fiyat olarak ne eder bılmıyorum fikirleriniz nedir ?

17-18 arası isteyecek sanırım dosttan alışverıs yapmak da zor fakat alacagımı da almak ıstıyorum bı sekılde aracada ıhtıyacım var işimi de görür şimdilik.
Ne dersınız dostlar bu fıyatlar bu araca deger mı ?

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakıtı fazla gibi geldi.. Ben F7r la 85 liralık gazla 100-110 aralığı hızda 430 km yol yaptım son rakamlarda..

karamanoglu28

Koray KARAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
120 diyorum ama 140-150 aralıgında gıttıgımı belirteyım yakıtı zaten renaultla kesınlıkle kıyaslanacagını sanmıyorum.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç hakkında baya bilgim var. Araçta kronik sorun yok. Donanımı dediğiniz gibi altın bir üstü. Benzin ya da lpg konusunu pek bilgim yok ben dizel kullandım. Fiyat olarak normal seyrinde. Eğer paranızı alamıyorsanız bu aracı alabilirsiniz.

karamanoglu28

Koray KARAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[MENTION=9850]Aykut_25[/MENTION] teşekkurler bilgilendirme için.Kronik sorunları olmaması sevındırıcı.

karamanoglu28

Koray KARAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adam 21,500 ıstedıya :D şaşkınım garip duygular içindeyim neymiş boyası değişeni yokmuş :D hey Allahım haa bı de stellaymış :)