Sel hasarli araç

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrar geçmiş olsun. Umarım aracınızın bedelini alırsınız.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac bedelininrahatlikla alirsiniz diye dusunuyorum. Fluencelerin kasko bedelleri ikinci el piyasasindan daha fazla. Hatta nerdeyse aracin tamamina kredi cikiyor. Benim araci alirken ikinci eli 50.000 lira idi suan kasko bedeli 76.000 lira.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sukur1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kasko bedelı haklısınız yuksek,, 62 bın lıra lakın rayiç bedelı uzerınden yanı pıyasa ederi uzerınden belırlıyor eksperler..bu da çok muallak bırsey haftay bellı olur sanırım..bayrama arabasız gırmesek bari

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Büyük geçmiş olsun zor bir durum gerçekten,vardır her işte bir hayır demek lazım ..... böyle bir durumda büyük bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum exper raporu v.s süreci dışında.....

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Önemli olan mala gelsin cana gelmesin. Üzülme

sukur1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisin araçıma biçtiği servıs hasar tutanagını,sonra eksperın ve sıgortanın verecegı tutarları önumuzdekı hafta belırtıcem..en azından guncel bılgı olması açısından..

sukur1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sel hasarı almış aracıma yetkılı servıs 57 bın lıra hasar faturası cıkardı dogal olarak araçım perte çıktı..gunes sıgortayla uzun süren pazarlıklar sonucu 55 bın lıra gıbı bır rakama anlaştık..aracım 90 bın km ve 5 bınlıra hasar kaydı vardı..sag kapı ve camurluk degısmısttı..önden kazası yok..aslında bıraz daha zorlasaydım 57 alırdım ama cıdden lanet olsun dyor ınsan..
şimdi şunu soracam sızlere? yıne fluence mı alayım yoksa bıraz daha lımıtı arttırıp 508 yada C4 veya C5 mı alayım?? dızel otomatık..fıkrı olan var mı acaba?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sel hasarı almış aracıma yetkılı servıs 57 bın lıra hasar faturası cıkardı dogal olarak araçım perte çıktı..gunes sıgortayla uzun süren pazarlıklar sonucu 55 bın lıra gıbı bır rakama anlaştık..aracım 90 bın km ve 5 bınlıra hasar kaydı vardı..sag kapı ve camurluk degısmısttı..önden kazası yok..aslında bıraz daha zorlasaydım 57 alırdım ama cıdden lanet olsun dyor ınsan..
şimdi şunu soracam sızlere? yıne fluence mı alayım yoksa bıraz daha lımıtı arttırıp 508 yada C4 veya C5 mı alayım?? dızel otomatık..fıkrı olan var mı acaba?

Aracinizdan memnunsaniz fluence alin derim. Ama baktiginiz araclarda kotu degil. Turkiye sartlarina gore bence fluence daha uygun ama karar sizin tabi.

sukur1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracinizdan memnunsaniz fluence alin derim. Ama baktiginiz araclarda kotu degil. Turkiye sartlarina gore bence fluence daha uygun ama karar sizin tabi.

C5 VE 508 D SEGMENTI araç zaten, fluence C segmentı kalıyor..benım merak ettıgım otomatık vıtes bakımından hangısı tercıh edılır acaba...fluence otomatık dızelı sadece 40 gun kullanma şansım oldu..

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

508-C5 ler 1.6 dizeller yari otomatik robazite sanzuman var ama 2.0 larinda tam otomatik. Robozite sanzuman geçişleri biraz hissettirir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi