selamlar megane ide

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoş geldin erdinc. yeni aracın hayırlı uğurlu olsun :eyv

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun aracın:eyv aracı göztepedenmi aldın?

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben biliyorum bu aracı, Türkiye'deki tek full modifiye İDE, eski sahibiyle ufak tefek sohbetlerimiz olmuştu. Hayırlı olsun, doğru karar vermişsiniz, bu arada araç çok iyi yürüyor herhalde...Bakın sizinle görüşmemiz farz oldu :p

o arabaysa onun jantlar bende:D

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolun arkadaşlar allah razı olsun hepmize hayırlı uğurlu olsun arabalarımız allah kaza bela göstermesin iyi güzel ve mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin ZGN kardeş ben arabayı çok uygun fiyata aldım 15500 üzerindeki yaklaşık 10000TL'lik extraya rağmen satan kişi eşinin ısrarları üzerine fiyatı 18000'den geriye çekmiş bende hiç pazarlık bile etmedim aracın dış ve iç aksesuarlarından ziyade motoru güçlü vites değiştirirken direksoyonu her zmaan sıkı tutmak gerekiyor yoksa arabanın kafası sapıtıyor patiye düşüyor azda olsa 2. vitesten 3'e geçerken tırmalıyor resmen asfaltı neyse herkese tekrar çok teşekkür ediyorum hepniz çok sağolun bu arada admin sabahtan beri giremiyorumdum foruma meğer kullanıcı adını değiştirmişsin bide dün gecede uğraştım o kadar resim çıkmıyordu şimdi olmuş sağolasın eline sağlık kolay gelsin bu arada İSTANBUL Beykozdayım görüşmek isteyen arkadaşlar olursa bir hafta sonu organize olalım ortak bir noktada buluşalım vakit geçirelim eğlenceli olur herkese hayırlı günler iyi çalışmalar

Son düzenleme:

meganeomani

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin aracın hayırlı olsun kazasız belasız inş

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet Göztepe'den aldım arkadaşımın abisin arkadaşının arabasıymış Tan çocuğun ismi aracı internette görür görmez aradım ve ertesi akşamda bakmaya gittim ve heme n kaporasını vs verdim uzaktan görür görmez araba içime sindi hemen zaten yakındanda oldukça güzel geldi zaten full orjinal bir araç

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende onun orjinal jantlarını aldım ordan tanıyorum:)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım burak abi söylemişti orjinal jantlarını verdim diye hatta ilanda yazmıştı orjinal jantlarınıda vericem diye arabayı almaya gittiğimde sordum ben onları verdim dedi uygun fiyata dedim vermeseydin ben verirdim dedim satış fiyatının üstüne kaç paraysa falan sonra neyse boş ver olan olmuş getirttiririm france'dan falan tanıdıklarım var zaten neyse hayırlı olsun İDE jantlarınız sizinde:)

Son düzenleme:

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur Evren abi eski sahibide zaten göztepedeydi oda senin dediğin gibi bu araçtan türkiyede başka bu şekiklde modlu yok demişti ama gerçekten çok iyi biri ben hala görüşüyorum çok anlayışlı hoş sohbet biri kendisi aşa yukarı 8-9 senedir araba ondaymış öğrendiğim ve çevreden edindiğim bilgilere göre şimdi sedan Saab 93 2.0Turbo aldı birazda onunla oynıyım diyordu yurt dışından parça falan getirticekti ne diyelim hayırlısı bu arada Görüşelim ya yakınmışız sen Moda ben Beykoz pazar günü falan görüşebiliriz EVREN kardeş hayırlı akşamlar :)

Son düzenleme:

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iftar buluşmaamızada bekleriz seni erdinç,rs ler coupeler orda olacak :eyv