Selamlar

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkürler arkadaşlar hoşbuldum artık yeni mekanım burası :) sıcak karşılamanız içinde teşekkürler. Gün boyunca gezdim dolaştım en son Renault a girdiğimizde işte bu dedim ilk görüşte aşk gibi oldu desem yeridir:)

İnşallah bu aşk hiç bir zaman bitmez tekrar hoşgeldin...:eyv

_AURON_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar inşallah size Allah daha iyisini nasip etsin.Performans açısından tc yi seçtim dizel model zaten ellerindede yoktu 1.5 motor 105 hp dizel modeli bana 1.4 ideal geldi hafiften bide ona sportif kit taktırıcam 2.500 lira çektiler bakalım olursa çok şekil duruyo kit li hali baya fark ediyo

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar inşallah size Allah daha iyisini nasip etsin.Performans açısından tc yi seçtim dizel model zaten ellerindede yoktu 1.5 motor 105 hp dizel modeli bana 1.4 ideal geldi hafiften bide ona sportif kit taktırıcam 2.500 lira çektiler bakalım olursa çok şekil duruyo kit li hali baya fark ediyo

Ne kadar küçük o kadar ekonomi bu devirde :)kit işine gelince yakışacağını düşünüyorum fotolarını bekleriz :)

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldin keyifli forumlar.. Sayılı gün çabuk geçer.

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoşgeldin :)

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Hoş geldiniz.

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rfc ailesine hoş geldin. yeni üyeleri görmek her geçen gün büyümek çok güzel...
coupeye aşık olmak için o günün akşamını mı bekledin. ben daha görmedin aşık olmuştum reklamlardan :) allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun tce coupe

RsErdi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin aramıza :) kitle brb süper olucaktır umarım rengide beyazdır

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım adım Fatih inşallah bende bundan böyle aranızdayım yılbaşından sonra aracımı alıcam 10 gün nasıl sabredicem bilmiyorum:) bu arada aracım 1.4 T 130 megane coupe. Herkeze selam

Hayırlı olsun çok guzel bi arac cok guzel bir tercih cok guzel bir motor . Hoşgeldınız burda umarım ıstedıgınız herturlu bılgıye ulasırsınız .... :D modifiye konusundada herturlu yardımı yaparız dusunuyorsanız ...

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz aracınızda hayırlı olsun kazasız belasız işallah