Seramik Kaplama

st2210

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar selam arabama seramik kaplama yaptırmak istiyorum.İstanbul malum yeşillik alan yok kapalı otopark deseniz gücümüz yok.Güneş yanıkları olmaması için yaptırmak istiyorum.Değerli düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.Hayirli günler ve forumlar herkese....👍

SERKOPTER

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar selam arabama seramik kaplama yaptırmak istiyorum.İstanbul malum yeşillik alan yok kapalı otopark deseniz gücümüz yok.Güneş yanıkları olmaması için yaptırmak istiyorum.Değerli düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.Hayirli günler ve forumlar herkese....
merhaba arkadaşım işi tecrübesi olan olumlu yorumları yüksek birine yaptırmanı tavsiye ediyorum ucuz etin yahnisi misali kendin yapma sakın yoksa boyada düzeltilmesi neredeyse imkansız sorunlarla karşılaşabilirsin arabanın boyasının üzerine atılan son kat vernik ile etkileşime geçiyor ve biraz fazla bekledinmi boyada buğulanma yapıyor ve hiçbir şeyle bu buğulanma gitmiyor hava sıçaklığı da büyük etken araştırmanı iyi yap yaptırmadan önce derim ben bu arada doğru uygulanan seramik tabiki araç için gereklidir boyayı koruru araca canlılık katar ama dediğim gibi dikkat etmek lazım uygularken bunun içinde uygulayan yerlerde fiyatı pahalı uğraş veren bir iş