Servis Bakım Mesajı Nasıl Silinir ?

rapzede34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 Joy donanımlı aracımın ilk bakım zamanı geçti. Yol bilgisayarında Aracınızın bakımını yaptırınız gibi bir yazı çıktı ve anahtar işaretli kırmızı ışık yandı. Yol bilgisayarı menü tuşları ile silmeyi denedim ancak silinmiyor. Nasıl silebilirim yardımcı olursanız sevinirim

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 Joy donanımlı aracımın ilk bakım zamanı geçti. Yol bilgisayarında Aracınızın bakımını yaptırınız gibi bir yazı çıktı ve anahtar işaretli kırmızı ışık yandı. Yol bilgisayarı menü tuşları ile silmeyi denedim ancak silinmiyor. Nasıl silebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba.Linkini verdiğim video'da anlatıyor.Kolay gelsin.

[video=youtube;0XpQVlSlppg]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0XpQVlSlppg[/video]

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yazıyı silmek bir şey değil de bakım yapılmadığı zaman aracın garantisi biter...

rapzede34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir türlü silmeyi beceremedim. Biraz araştırma yaptım farklı yöntemler denedim ama nafile
lrpLJX.jpg

hidolgoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir türlü silmeyi beceremedim. Biraz araştırma yaptım farklı yöntemler denedim ama nafile
lrpLJX.jpg

Bende de reanult clio icon var ben de mesaji silmek istiyorum son bakimi serviste yaptirmayacagim nasil yapılır acaba

ozalpkilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakım yaptırma süresi nedir ne zaman garantiden çıkar

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende menüden yağ değişimine n kadar kaldığı ile ilgili ekrana gelinemiyor

firatdemirel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mutlaka bakım yaptırınız değil ''Bakıma Kalan'' diye bir bölüm çıkar biraz ilerledikten sonra oraya geldikten sonra 10 saniye kadar videoda ki gibi basın ve bekleyin bakım 20.000 km yi göstericek ve ışık sönecektir.

asarigul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar benimde aynı şekilde oldu. servis bakım yaptığında kod girmeyi unutmuş.Servise tekrar gittim arıza lambası ile ikazı hemen söndürdüler.

tayfun41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler halletdim :)