Servis danışmanımızdan küçük bir ricam olucak

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba servisiniz kaç yıllık acaba ?bunu sormamın nedeni eğer eski bir servisse tozlu raflarında hala renault 9 parçaları kalmış olabilir .istanbuldan stoklarınıza bakıp belki ihtiyacımız olan parça olursa sizden alırız . 77 01 463 345 sizde var mı acaba?

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba servisiniz kaç yıllık acaba ?bunu sormamın nedeni eğer eski bir servisse tozlu raflarında hala renault 9 parçaları kalmış olabilir .istanbuldan stoklarınıza bakıp belki ihtiyacımız olan parça olursa sizden alırız . 77 01 463 345 sizde var mı acaba?

10 yıllık ama biz yeni devraldık parçayı soruşturayım

parça elimizde yok ankarada bir kaç yeri aradım bulamadım ama fiyatı 70 tl onu biliyorsunuzdur heralde :)

sizde olmadığını biliyorum. eşdeğeri bu galiba 77 02 252 924 ankara yumurcakta olması lazım .türkiyede 3 yerde var .

Olabilir :)
sizde olmadığını biliyorum. eşdeğeri bu galiba 77 02 252 924 ankara yumurcakta olması lazım .türkiyede 3 yerde var .

Moderatörün son düzenlenenleri:

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis garantisi başka oluyor :)
İnci oto renault servisi var şişhanade bakımı orda yaptırdığımız zaman daha sonra sıkıntı olursa falan gidip bu niye böle oldu diye soruyoruz daha sonra yapıp veriyorlar hiç bir ücret ödemeden :)

Burak61

Bilgi Girilmemiş
Valla bizim Fordda var alan amca yapmış araç 2009 ve hala resmen garantisi devam ediyor bu haziran da bitecek ama ben asla yaptırmam servise iki tane çapulcu işten anlamayan koymuşlar (kendi servisim adına konuşuyorum) dışarda kaç yıllık ustam var her parçayı detaylıca bilir sırf o garanti var diye oraya bağımlı hissediyorum kendimi 150 milyonluk bakıma benden 350 milyon alan hem de doğru düzgün iş beceremeyen servise hiç kimse kusura bakmasın ben iş yaptırmam. Eğer servisinizden memnunsanız ek garanti iyi olur.....