Servis Kampanyası.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani ak sigorta kaskom var otoking anlaşması var çok ufak bir göcük ama pipirik olduğumdan dolayı ona bile tahammülüm yok. O yüzden o göcüğü servisten rica etsem yapmazlarmı acaba. Macun çekilince aracın değeri düşüyormu çok ufak bir yerde olsa. Peki bu oto king haricinde yaptırmak istesem kaça olur bu iş dışarıda.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynamın üstüne seyyar lamba asmıştım o da sıcaktan azıcık o bölgeyi eritmiş. Siyah olduğu için ayna görünmüyor ama oto king oraya bir şey yapabilirmi. Eriyen yere şekil bozukluğuna bir müdahale edebilirmi.

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani ak sigorta kaskom var otoking anlaşması var çok ufak bir göcük ama pipirik olduğumdan dolayı ona bile tahammülüm yok. O yüzden o göcüğü servisten rica etsem yapmazlarmı acaba. Macun çekilince aracın değeri düşüyormu çok ufak bir yerde olsa. Peki bu oto king haricinde yaptırmak istesem kaça olur bu iş dışarıda.

fotosunu çekip koyarsan müsait olduğunda gereken bilgiyi veririm. servise hem fazla para verirsin hem garantiyle alakalı durum yok hemde boyasız kurtulcak yer bile olsa boşuna macun + boya tabiki aracın değerini düşürür. gerekmedikce yapmamak lazım. 1 parça 2 parça derken gün geliyor araç 5-6 parça boyalı oluyor. ufacık taş izinden bile olsa millet takıntı ediyor değeri düşüyor.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otokinge bir göstereyim o zaman. Birde dizel clio-3 kullanan arkadaşlara bir sorum olcak bazen kalkışlarda eksozdan yankılı bir üfleme sesi geliyor ıslığa benzeyen bir ses. çok hafif bir böğürme gibi. Bu sesi duyan varmı. Servis kontrol etti. birşey yok dedi.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili arkadaşlar aracımı geçen hafta servise verdim. Normal ikinci yıl bakımı için ve birde 9 maddelik bazı sıkıntıların giderilmesi için bir liste verdim. Fren kaliperlerindeki sesten tutunda koltuktan gelen gıcırdama sesine kadar acele etmeden haftaya kadar bakın dedim. Geçen araç için aradılar servis şefi abi sıkıtıların hepsini hallettim. Birde motor takozunu değişcem dedi. Bende neden dedim biz kontrol sırasında fark ettiğimiz bir durumdan ötürü değiştirecez dedi. Acaba motor takozu neden değişebilir. Egzosttan ben uğultulu bir ses den bahsetmiştim acaba ondan olabilirmi.