Servis ücreti komedi filmi gibi

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde başıma böyle bişey geldi . Arabamın sağ ön tampon gri koruma bandını sürtmüştüm hafif çaplı cizik oldu öyle durmasını sevmediğim için Celal Sölpük plaza renonun servisine gittim yapılması için. Bana dedikleri band boya tutmuyor onun için 2 cift koruma bandı gelıcek(sıfır) . Fiyatlarına baktık kdvsi o su bu su bana 860 tl civarı ücret çıkardılar altı üstü 5 cmlık bi cizik . Biraz araştırdıktan sonra işin ehli bir firma buldum ''Auto king'' diye gösterdim 130 tl ye yaparız dediler arabamı bıraktım 2 gün sonra gittim aldım cillop gibi yapmışlar orjinal gibi .

Kış bakımı için servisten bi fiyat alayım dedim o aradada periyodik bakımınıda yaptırırım die . Yağ , yağ filtresi , hava filtresi , polen filtresi ve antrifz kontrolü için bana 460 civarı bir mebla çıkardılar .

Carrefour alışveriş merkezinde işim vardı arabamı park ettim işimi hallettim döndüğüm zaman araba öldür Allah çalışmadı . Otoparkın içinde '' SpeedyCar'' diye bi servis vardı arabayı mecbur oraya çektik bilgisayara bağladık İmmobilizer arzası ve 2 rolede arza çıktı ''1.atesleme 2.benzin püskürtme'' araba asla çalışmaz dedi arabayı bıraktım orda eve döndüm . Sabah eniştenin megane 2'yi alarak gittim halletmişler ve 230 tl civarı bi fiyat aldılar .

Ve artık periyodik bakımlarınıda orda yaptırıyorum kış bakımınıda orda yaptrıdım '' Elf Yağ , yağ filtresi , hava filtresi , polen filtresi antifiriz kontrolü '' için 189 tl fiyat çıkardılar . O aradada genel bakıma soktum disklerin değişmesi gerektiğini söylediler ''Ön disk ve 4 fren balatası değişti '' onunda fiyatı 380 tl orjinal renault parcası kullandılar .. İşciliğide çok iyi..

Eğer eskişehirde olan arkadaşlar varsa '' Carrefour alışveriş merkezi girişinde sağ taraftaki ''SpeedyCar Servisini'' önere bilirim...