Servis vakti geldi ama benim vaktim yok

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Çözüm bulunmuş... :)

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğin gibi yaptım abi mayısın son haftasına randevü aldım sıkıntı yok dediler 20.000km yi geçirme çok dedilerhehe hakikaten iş sıkışıklığı peder bey de şehir dışında ayarlasan olmaz... kasko sigortada bitti resmen araştırmadan pat diye yaptırdım...
hayırlısı olsun şu tuvaletler olmasa bu şeytanlık ları nasıl düşünecez demokreside çareler tükenmez:D

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu yılki bakıma 1ay gecikmeli gittim servis herhangi bir problem cıkarmadı

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakıma 1yıl geç gitsende problem çıkarmazlar sonuçta bedavaya bakmıyorlar. seninki bakım.. aracında cidi problem çıkarsa servis sana derse aracınızı 1ay gecikmeli bakıma sokmuşsunuz aracınız garanti dışı kalmış derse herangi bir haktalep edebilirmisiniz bence edmezsiniz siz randevu talep edersiniz serviste sizi 2 aysonraya gün verirse aracınızı 2 ay geç götürmeniz onların sorum luluğu altındadır bu bir isiyatif meselesidir bilmem anlata bildimli keyifli forumlar:beer

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende biraz geçireyim dedim ama sürekli uyarı verdi / bakıma 30 gün / bakıma 20 gün / bakıma 10 gün ve sonunda mutlaka bakım yaptırınız uyarısı çıktı servis lambası yandı bu beni rahatsız etti yarın bırakıyorum 1.2 benzinli fiyat 345 yer ankara :)