Serviste spoiler indirimi

lazoglu28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar servise uğramıştım spoilerde indirim olduğunu işçilik ve boya dahil 199 tl olduğunu söylediler ben sipariş verdim düşünen arkadaşlar servislerine uğrasınlar :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırsam şekli olarak katalogdaki spoylerdır. canlısını görebildinizmi serviste?
bilgi için teşekürler:eyv

Delgado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boldun spoileri ise servise yakınlığım 500 metre 10 dakikada orda olup sipariş geçebilirim ama resimdeki spoilerse bencehiç gerek yok.

Delgado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisi aradım haberleri yok tek servise özel bir indirim olabilir diyor
Konuyu açan arkadaş hangi spoiler modeli olduğunu fotolu bir şekilde anlatabilirse bende düşünebilirim ayrıca hangi servis olduğunu yazarsa bilgillenme açısından.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar servise uğramıştım spoilerde indirim olduğunu işçilik ve boya dahil 199 tl olduğunu söylediler ben sipariş verdim düşünen arkadaşlar servislerine uğrasınlar :)

servis malına güzel fiyat almışsın, fotoları bekliyoruz:eyv

Servisi aradım haberleri yok tek servise özel bir indirim olabilir diyor
Konuyu açan arkadaş hangi spoiler modeli olduğunu fotolu bir şekilde anlatabilirse bende düşünebilirim ayrıca hangi servis olduğunu yazarsa bilgillenme açısından.

bende uğradım servise indirim yok dendi. bagaj üstü spoiler fiyatı 427 tl+boyama,işçilik 150 = toplam 577 tl fiyat çektiler :(

MNaFi_AYDIN

Muhammed NaFi Aydın,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis malına güzel fiyat almışsın, fotoları bekliyoruz:eyv

bende uğradım servise indirim yok dendi. bagaj üstü spoiler fiyatı 427 tl+boyama,işçilik 150 = toplam 577 tl fiyat çektiler :(
600 tl ye ben full body kit yaptırıcaktım 5 parça :) boyalı

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
600 tl ye ben full body kit yaptırıcaktım 5 parça :) boyalı

ne iyi servisin varmış kıymetini bil:) malzeme gerek oldumu ordan sipariş edelim bari :)

lazoglu28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
spoileri görmedim fakat ışıksız olduğunu söyledi arkadaş servisimde ağrı servisi çalışan arkadaşlar sağolsunlar çok iyi ve ilgililer benimde araç konusunda hassasiyetimi biliyorlar indirim oldumu haberdar ediyorlar sağolsunlar.

Delgado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam örnek ilandaki spoiler ise kontak kuralım bende alayım ama farklı birşeyse almam bir bakarsanız
Ayrıca sizin spoiler ne zaman gelecek ne zaman takacaklar foto yüklerseniz bizde fikrmizi belirtebiliriz.

lazoglu28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
l603t.jpg

bu spoilerden söz ediyorsanız bu ışıklı bana ışıksız dediler, nezaman gelecek bilgim yok bu ara işler biraz yoğun unutmazsam sizin için yarın servisle görüşeceğim

Son düzenleme: