Servisten garip istek: arka logonuzu bagaj krom çıtanızı ve tanponu değiştireceğiz???

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

yafes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi şu aralar direksiyon kutusundan ağır çukura girmmezsem ses gelmiyor ilk aldığımdaki gibi ama bu gelende hikaye o sesi verecek yine eminim çünkü tümseklerde araba soğuksa geliyor ses ve direksiyonu orjinal olana göre ağırlaştı... ben antalyadaki serviste yaptırdım, şase numaramı falan girince otomatik değiştirin yazısı çıkmış bana bu şekilde açıklandı... eğer sorun olmuyosa tüm değişen parçaları geri alıcam nolur nolmaz...
direksiyon kutusu benim de değişti ses kesildi. soğukken kasise girdiğinde gelen ses viraj denge demirinden olabilir. bende de vardı aynı sorun. ilk şikayette yağlama yapmıştılar, havalar soğuyunca tekrar aynı ses gelince götürdüm. yaklaşık bir ay önce parçayı değiştiler.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
direksiyon kutusu benim de deÄŸiÅŸti ses kesildi. soÄŸukken kasise girdiÄŸinde gelen ses viraj denge demirinden olabilir. bende de vardı aynı sorun. ilk ÅŸikayette yaÄŸlama yapmıştılar, havalar soÄŸuyunca tekrar aynı ses gelince götürdüm. yaklaşık bir ay önce parçayı deÄŸiÅŸtiler.
ben bunu söyledim ve servis ilk önce gerekli ayarlama yapılır dedi, ardından yanlış biliyor millet dedi şaka gibi...

yafes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bunu söyledim ve servis ilk önce gerekli ayarlama yapılır dedi, ardından yanlış biliyor millet dedi şaka gibi...
bende forumdan sorunun ne olduğunu ögrenip gitmistim servise. söyledim degismeliymis diye. gerek yok yaglama yapildi, milletin dedigine bakma dedi. 4-5 ay sonra götürdüm bu sefer degismek zorunda kaldilar.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende forumdan sorunun ne olduÄŸunu ögrenip gitmistim servise. söyledim degismeliymis diye. gerek yok yaglama yapildi, milletin dedigine bakma dedi. 4-5 ay sonra götürdüm bu sefer degismek zorunda kaldilar.
bende ilk bakımı geldi parça bekliyorlar parçası gelsin çağıracaklar götüreceğim, o zaman tekrar söleyeceğim bakalım...