Ses sistemi düşünüyorum fakat ;

Yusufcan Duran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yenı katıldım ve cok yararlı bı sıte oldugunu goruyorum aracım 2003 model reno clıo ve bundan oncekı sahıbı sony teyıp bıraktı ayrıca orjınal kolonları cıkartıp yerıne guzel bı kolon koymus markası yazmıyo o yuzden tereddut ıcındeyım ben muzık dınlerken sesı bıraz yukselltıgım gıbı sesın netlıgı gıdıyo dogru duzgun bass vurmuyo ve bu benı cok rahatsız edıyo her neyse benım aklımda ses sıstemıyle ılgılı farklı fıkırler donup dolasıyo fakat gecıcı bıı surelıgıne acıkcası bende 2+1 creative ses sistemi var bunun subwooferi oldukça iyi bass vuruyo ve ben bunu teyibime baglamak ıstıyorum teyıbın cıkıs gucu 4*50 sub wooferın elektırıgını cakmak gırısınden alıp baglasam verımlı ses alabılırmıyım bunu bılmek ıstıyorum veya baska bı bass vurabılcek bı olay bılıyosanız benımle paylaşmanızı rica ediyorum :D bı yandanda dıyorumkı 700 wattlık 2 tane daha kolon alıp baglasam bass vurup muzıgın sesını ıstedıgım kadar acabılrmıyım bu konuyla ılgılı bılgıye gercekten cok ıhtıyacım var :D arabamda sadece 2 tane kolon var ve arka kapıda bagaj ustunde kolon koyucak yer bıle yok :(

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2+1 arabaya bağlanırmı ya naptın sen.. Güzel ses almak istiyorsan biraz masraf yapacaksın örnek vercek olursam.. Jbl 1004 amfi. Jbl kutulu woofer ve jbl 6508 component bunları güzelce aracına bağlat süper olur..bunları yapacak para yoksa sony teype 4 tane oval pioneer bağla..bu arada amfi bağlamazsan arabaya teype hoparlörleri bağlarsan ne yaparsan yap sesi belli kademe açtıktan sonra bozma yapar..

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence O tarz Egzotik işlere girme güzel bir anfi arka bagaj panzotuna ve kapılara kicker ve güzel bir bass ile işini çözersin

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Amfi Kicker Mid Takımı Veya Jbl Mid Takımı Bas Olarak Ya Hertz Yada Audiobach

asdzxc

Osman SEVİNDİ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cadence xa 125x4 bu amfi fiyatına göre güzel bi amfi ben tam bunu alıcaktım ama daha uygun fiyata 2. el 5 kanalk amfi aldıgım için bundan vaz geçtim oda cadence fx500

tragedy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4 adet Vibe kompenant al ucuz yollu bi amfi tamam işde işini görür. 2+1 bağlamak da nedir yahu :))

Yusufcan Duran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayır sadece meraktan sordum pcden acınca o kadar tatlı bass vuruyokı arabamda bunun olmasını ıstedım bı an :D dediğiniz gibi yapmalıyım amfi ve bass la bu olayı çözücem artık ama benım arka kapılarda kolon boslugu yok buna nasıl bı cozum bulabilirim ?

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bagaj panzotuna 2 adet kolon koyabilirsin panzot yoksa oraya tahta kestirip oturtursun sıkıntı olmaz

Yusufcan Duran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yardımlarınız ıcın tesekkur edıyorum hepınıze arkadaslar :)