Ses sistemi (hoperlör bağlama)

debrelim03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selemunaleyküm arkadaşlar 1,4 alize aracım var ve bilindiği üzere arka tarafta hoperlör yokmuş ben de yeni öğrendim hopelör bağlamak istiyorum sorum :
1. Orjinal teybi 2 adet 500 w oval hoperlörü kaldırır mı ?
2.teyipin arkasına baktığımda sanki 4 adet çıkış var gibi 2 si öndekilere bağlı ise diğer 2 kablo uçları arka tarafa gidiyorsa uçları nerede olabilir.yada yeniden kablo çekmem gerekirmi
yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

debrelim03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzun araştırma yaptıktan sonra hoperlörümü bağladım bunuda belki birinin işine yarar diye yazıyorum.
belirttiğim gibi teyp de kablolar vardı ve bir türlü uçları bulamıyordum sürücü tarafındaki kaput acma kolunun olduğu plastik kapağı kaldırınca arka bölüme giden elektrik tesisatının olduğu biraz büyükçe bir siyah soket var soketi bir birinden çıkardığınızda boş uçları zaten göreceksiniz gerisi sizin becerinize kalmış...benimkinde mor -gri ve sarı-gri şeklindeydi tahminen grileri eksi olarak düşündüm ve gg den getirttiğim rodstar oval hoperlöri bağladım ses kalitesi beni gayet sevindirdi zaten aşırı ses istemiyorum önceden yapmış olduğum aux girişinide cep telefonumu bağlıyorum ve gayet güzel bir ses elde ediyoruz

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşım için Tesekkurler.