ses sistemi rezalet önerisi olan.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cokta yer kapatmamis. O bas 30 cm sanirim. Amfin basin arkadindami kaliyo. Bide 2 adet cevirici kullaniyorum yazmissin. Bas ve midrange icin ayri ayrimi kullaniyorsun.

Basın çapı nedir bilemiyorum malesef amfi evet basın arkasinda kaliyor arka koltugun sirtligina vidali. Çevirici aslında bir tane yeter demişti sistemi takan usta bir tane de yedek koyuyorum belki ileride lazım olur kullanirsin yedek olsun dedi. Bildigim kadarı ile bas ve midler ayrı değil hepsinin kabloları tek ceviriciye giriyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam dediğiniz dönüştürücü massive marka iyidir. 2 streo 1 sub kanalı var yani işinizi çok iyi görür onu alın. Amfiye gelince 350rms bass ve 65rms midrance destekliyor. Yani bu amfiye çok yüklenmeyeceksiniz. Yoksa kesme yapar ısınır korumaya alır. Benim aracımda massive ms md5100.5 5 kanal dijital amfi var. 800rms kadar bass çaldırıyor ve 2 takım 20cm midrance çok rahat bi şekilde ciğerini sökene kadar çaldırır. Sizdeki amfi birincisi midrance amfisimi bunu bilmek lazım. İkinci rms değerleri düşük. Aynı amfiyi reiss yapıyor. 5 kanal midrance kanallarında rms yüksek onu alabilirsiniz. Yada 4 kanal masssive 4100 alıp rahatlıkla 2 takım midrance çalar ve ses kalitesi o kadar güzelki benim eski amfim çöpmüş diyebilirim. Şuan evde hurda halinde yatıyor oda 5 kanal. 4100 ve bi tane 600.1 mono alırsanız. Hiç kasmadan gönül rahatlığıyla ses dinlersiniz. Yada benim gibi massive 5100.5 alıp kafanız rahat son ses kaliteli şarkı dinleyin. Ve şunuda söyleyeyim kablo tesisatınız rca kablonuz kaliteli artı eksi yüzde yüz bakır olmalı sesi daha iyi ve kalite alabilmek için. Benim aracımdaki artı kablosu baş parmağımdan kalın yüzde yüz bakır.

Son düzenleme:

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet saundmax amfisinin midrangeler icin rms degerleri dusuk. Reiss benim icin alternatif . Reis 4*80 rms + 200 wat*1 . Bu amfi midrangeler icin ideal ancak bass in rms degeri 250 wat. Tam karsilamiyo. Sorun olurmu sence . Massive yi alamam pahali .

İkincisi almaya niyetlendigim kablo seti bu.

https://urun.gittigidiyor.com/oto-s...ksesuar/cadence-oto-anfi-kablo-seti-488829467

Oyle parmak kadar gorunmuyo maalesef:))
Tavsiye linkin varmi??

Birde son olarak saundmagus un SM-5C5 5 Kanal 4500 Watt Amplifikatöru var ve degerleri cok iyi. Ama uydurma degilse tabi. Japon markasi imis. Fiyat olarak da uygun. Bu urun ve marka icin ne dusunuyorsun
4*90 watt 1 *350 rms
Teoride iyi gibi. Ancak uygulamayi bilmiyorum

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet saundmax amfisinin midrangeler icin rms degerleri dusuk. Reiss benim icin alternatif . Reis 4*80 rms + 200 wat*1 . Bu amfi midrangeler icin ideal ancak bass in rms degeri 250 wat. Tam karsilamiyo. Sorun olurmu sence . Massive yi alamam pahali .

İkincisi almaya niyetlendigim kablo seti bu.

https://urun.gittigidiyor.com/oto-s...ksesuar/cadence-oto-anfi-kablo-seti-488829467

Oyle parmak kadar gorunmuyo maalesef:))
Tavsiye linkin varmi??

Birde son olarak saundmagus un SM-5C5 5 Kanal 4500 Watt Amplifikatöru var ve degerleri cok iyi. Ama uydurma degilse tabi. Japon markasi imis. Fiyat olarak da uygun. Bu urun ve marka icin ne dusunuyorsun
4*90 watt 1 *350 rms
Teoride iyi gibi. Ancak uygulamayi bilmiyorum

Kabloları istoçtan alabilirsin. Bi numara verebilirim sana bu adamda oto ses sistemiyle ilgili çoğu şey var. 05327875803 nam elektronik hüseyin. Amfiye gelincede aynı fiyata reis var ilan no bak 749617350
350rms bass kanalı ama ben yerinde olsam massive 4100 bitanede mono alırım. Hiç 5 kanala bulaşma yada ikince el massive 5100 al ter temiz rahat rahat kullan

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kabloları istoçtan alabilirsin. Bi numara verebilirim sana bu adamda oto ses sistemiyle ilgili çoğu şey var. 05327875803 nam elektronik hüseyin. Amfiye gelincede aynı fiyata reis var ilan no bak 749617350
350rms bass kanalı ama ben yerinde olsam massive 4100 bitanede mono alırım. Hiç 5 kanala bulaşma yada ikince el massive 5100 al ter temiz rahat rahat kullan
Dostum sen 20 cm yi arkada pandizotla mi kullaniyosun

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi