Ses Sistemi Tavsiyesi LÜTFEN!

erc_mgl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önerileriniz için tşk. arkadaşlar. Mid takımı olarak soundstream pcc6n picasso aldım. deck çevirici ve kablo seti; cadence. arka pandizot yada bagaja 2 tane Pioner tsg1314r taktıracağım. bass işini şimdilik erteledim. amfiyi ise;

MG Audio 800.4
SOUNDMAGUS C90
Sony XM-N1004
Harward HR-560
Pioneer GM-A6604
Pioneer GM-6500f
[h=1]Pilippo po 970 1500 watt[/h][h=1]M Acoustic M 4125[/h]
düşünüyorum. mid takımlarım yani picasso'lar 200w rms (4ohm), arkadakiler yani pioneer'ler de 200w ama kaç rms kaç ohm bilmiyorum. önemli de değil zaten. onlar idarelik olacak. İlerde soundstream picasso serisi bass almayı düşünüyorum. buna göre üstteki hangi amfiyi almalıyım?

MURAT DUNDERIR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki henuz garantisi bitmemis olan aracima anfi aktirsam elektronik olarak garanti kapsaminda kaliyormu? Ist.kagithaneden aldigim aracin servisinden ricada bulundum anfi kablalarini siz cekin kalan montalama vs islemleri ben yapicam dedim adamlar onceden hic kablo tesisati dosemediklerini nasil olacagini bilmediklerini soylediler cok enteresan degilmi ben cok sasirdim dogrusu iyi forumlar.

MURAT DUNDERIR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yardımcı olacak kımse yokmu arkadas hayret vallahı:bravo

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Hocam ses sistemi tavsiyesi cok faydali olmaz bence sen kafana yatan ne isi onu al mesela jbl gto serisi bir mid takimi on kapilara pesine 1000 wt lik bir 4 kanal amfi sterio olsun ama bir de jbl pionner cedence subwofer kabinli oda 1000 wt olsa yeterli olacaktir dec cevirici ile orjinal teybin ile saglayabilirsin bu tesisati maliyete gelince max 1300 tl montaj dagil

Samsung Edge ile gonderildi

fatihuysal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracta videodaki gibi caliyo cok bir fark duyamadim.