Ses sistemi

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba. aracımı temmz ayında ilk aldıgımda hoparlörleri sıkıntılı oldugu için kapı içlerine 4 adet 13 cm sony hoparlör almıştım ama hoparlörümden pek memnun deilim. dan dan ses çıkarıyolar.. çekiçle arabaya vuruyolarmış gibi geliyo.. bass sesini azaltasam hep kayboluyo.. bende sadece ön kapı içlerine fazla tutmayacak komponent almayı planlıyorum.. jbl in 13 cm lik gt serisi komponenti düşünüyorum.. belki yanında amfide olabilir.
ama bu seferde aracın dışına çok ses çıkacak ki bu da beni rahatsız eden bi durum.. ya da sadece iki tane pioneer hoparlör alsam baa seslerini yumuatabilirmiyim diye düşünüyorum.. ne yapabilirim sizce..

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
komponent alırsanız amfisiz bi işe yarıycağını zannetmiyorum ama öyle sandığınız gibi dışarıya çok ses çıkıcağını zannetmiyorum memnun değilseniz daha kaliteli bi ses için ufak bi ses sistemi yaptırmanızı tavsiye ederm

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aldığınız sony hoparlörler 2 yollumu ?

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
component zaten bass içindir normal hoparlörlerden alın veya tweeter filan bakın bass vermemesini istiyorsanız

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
memnun deilim.. yanı keyif almıyorum çok fazla dinlediğim müzikten.. dışarı ses çıkması konusunda bunlarda bile baya bi çıkıyo.. kapı içlerinin handikapı sanırım.. peki jbl nasıl bi firmadır ses sistemleri konusunda

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
component zaten bass içindir normal hoparlörlerden alın veya tweeter filan bakın bass vermemesini istiyorsanız
bass seslerinden şikayetçi olugumdan deil.. ama çok sert bi ses geliyo.. taşa vursam aynı ses çıkacak nerdeyse :)

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
jbl iyidir de ne istediğinizi tam olarak anlayamadım ben

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
teypten ayar yapcaksınız o zaman sisteme gerek yok ki