Ses sisteminden anlayanlar yardım!!

serkanaydin88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar

2010 megane 3 aracım var subwoofer kullanmadan 4 kapıya komponent + anfi yapmak istiyorum yada yeterli olurmu bilmiyorum ama sadece ön 2 kapıya component . Fazla bir para ayıramıcam 1500 tl yi geçmicek şekilde tek amacım orjinalliği bozmadan biraz daha kaliteli ve yüksek bir ses almak hertz in bayisine gittm bütün 1600 tl fiyat verdi 4 kapı komponent artı anfiye . Başka bi yer jbl komponent kullanırız güzel ses alırız dedi bir 1200 tl ye . Bir diğeride infinity kullanırım 1300 tl ye çok güzel ses alırız dedi ama infinity komponent gibi değilmiş tizleri üstünde olan modelden dedi . Pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim .

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
infinity tiz üstünde dediği 2 yollu hoparlör..
hangi sistemi takarsan tak...sonuç amfi ve teyp ayarlarında biter..
ön , arka hoparlör uyumunda biter...
yoksa müzik değil, gürültü dinlersin..
tabi müzik sevkini bilemem...

ben sana yapacam...dua et yeter

Son düzenleme:

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön arka hoparlör uyumu cidden önemli, arka orjinal hoparlörler patlayıp değiştirince fark ediyorsunuz, patlak hali bile daha iyiydi.:(

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben arka kapılara Pioneer in 2 yollu hoparlör Kerim'i bağladım amfi de kullanmadım çok yüksek sesli müzikte dinleniyorum yetiyor ama önlerde patladı değiştirmek lazım artık Pioneer iyi bence

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben arka kapılara Pioneer in 2 yollu hoparlör Kerim'i bağladım amfi de kullanmadım çok yüksek sesli müzikte dinleniyorum yetiyor ama önlerde patladı değiştirmek lazım artık Pioneer iyi bence

bi de efsane ts-s20 takaryın tam olaydı...apachi misin :D al orjinal hoparlörünü tak be...

serkanaydin88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önlere
https://www.google.com.tr/search?q=...2.69i57j0l5.7049j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

arkalara
https://www.google.com.tr/search?rl...1.0....0...1.1.64.psy-ab..0.1.220.5pX6rbKJ0gs

amfi
https://www.google.com.tr/search?rl....12.2658...0j0i67k1j0i10k1j0i19k1.H1YkDKyEnNE

bu kadar....
teyp orjinal kalacak....kablo seti yok...kablo değiştirme yok..
istediğin sesi alacaksın...eskisinden kaliteli ses olur...ama yüksek olmayabilir...
benim hayalimdeki ses sistemi bu...

Hocam teşekkür ederim tavsiyen için dua ederim merk etme özellkle inceliyecem dediğin sistemi . Bakalım bu yol bizi nereye götürecek sonuçta ne alıcaz memnun kalıcazmı burdan paylaşıcam tekrar sağolasın.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam teşekkür ederim tavsiyen için dua ederim merk etme özellkle inceliyecem dediğin sistemi . Bakalım bu yol bizi nereye götürecek sonuçta ne alıcaz memnun kalıcazmı burdan paylaşıcam tekrar sağolasın.

bu takım için çok şeyler beklemeyin hocam..
yüksek ses alamazsın bu takımdan....eskiden daha net ses alırsın o kadar..baslarda artar...

Son düzenleme: